Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411400-8»
-
ID: UA-2026-08-18-006256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено18 серп. 13:17
Прийом пропозицій18 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість302 465,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість11 596,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіддон душовий 90x90x15 Koller Pool квадратний, сталевий, емальований
Очікувана вартість5 158,39 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-технічне обладнання (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Очікувана вартість95 908,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні товари та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК:021:2015: 44410000-7 «Вироби для ванної кімнати та кухні»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість26 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водо мереж
Очікувана вартість7 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено23 черв. 09:01
Прийом пропозицій23 черв. 09:01 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 111,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системиводовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість13 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСанітарна техніка
Оголошено10 черв. 12:06
Прийом пропозицій10 черв. 12:06 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість137 990,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість265 964,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-006789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість6 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-008673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т-670_44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Душові піддони)
Оголошено3 черв. 14:33
Прийом пропозицій3 черв. 14:33 – 15 черв. 15:00Очікувана вартість70 440,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-007688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи водопостачання та водовідведення
Очікувана вартість41 955,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-006015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Ім'я:Камінська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975273576 ЄДРПОУ:03359635Очікувана вартість53 118,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБачок до унітазу. Чаша Генуя 555х420х235 мм. Піддон сталевий квадр. 90*90. Сифон до душового піддону d 50, кришка ABC хром, зливна трубка d40/50 за ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість14 391,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-006187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДушовий піддон
Очікувана вартість10 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-000573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіддон AS Steel 88SL 80*80*15 напівкруглий сталь, Сифон низький душ піддон з випуск.1 1/2 РМ 40 SF 40 01
Очікувана вартість3 160,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-004609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44411400-8 Душові піддони
Ім'я:Олександра Миколаївна ПаршуковаE-mail: [email protected] Телефон: +380961748126 ЄДРПОУ:02543420Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДушові піддони
Очікувана вартість6 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіддон сталевий квадратний 70*70 (ДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (44411400-8 Душові піддони))
Очікувана вартість2 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro