Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411300-7»
-
ID: UA-2026-08-31-000338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукомийник підлоговий з нержавіючої сталі
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:54
Прийом пропозицій31 серп. 08:54 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість81 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУмивальник Cersanit EKO
Очікувана вартість1 488,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба з умивальником
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУмивальник «Мойдодир»
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні товари (умивальник,трап лінійний,унітаз,сифон)
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба Мойдадир металева
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість3 444,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для ванної кімнати та кухні для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Жук Іван ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:+380382658064ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість8 701,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та супутні вироби
Оголошено25 серп. 17:28
Прийом пропозицій25 серп. 17:28 – 2 вер. 18:00Очікувана вартість173 171,73 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-012250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (Раковина з підставкою (тюльпан); змішувач води; сифон)
Очікувана вартість17 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСифон VIEGA/McAIPINE ум. 32 103 927
Очікувана вартість338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСанітарна техніка, згідно коду ДК 021:2015: 44410000-7 «Вироби для ванної кімнати та кухні»
Оголошено21 серп. 18:37
Прийом пропозицій21 серп. 18:37 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість82 351,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-003640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість2 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість3 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 44410000-7 по ДК 021:2015 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби в асортименті ). РПЗ - 9.340.
Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість394 463,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСантехнічні вироби з кераміки
Оголошено20 серп. 16:40
Прийом пропозицій20 серп. 16:40 – 31 серп. 15:00Очікувана вартість240 616,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Тумба з раковиною)
Очікувана вартість4 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУмивальник, кран, сифон, кріплення для умивальника
Очікувана вартість1 822,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувачі для раковин,крани, сифони для умивальників, умивальники, тумби для умивальників, унітази Код за ДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні, код 44411000-4 Санітарна техніка, 44411300-7 Умивальники,44411000-4 Санітарна техніка, 44411740-3 Унітази
Очікувана вартість48 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (Сантехнічні вироби – 18 позицій)
Оголошено19 серп. 11:35
Прийом пропозицій19 серп. 11:35 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість166 033,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто