Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411100-5»
-
ID: UA-2026-09-01-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021:2015
Оголошено1 вер. 12:48
Прийом пропозицій7 вер. 13:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-003015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати
Оголошено28 серп. 11:04
Прийом пропозицій28 серп. 11:04 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач для води (монокран)
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість884,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач до умив (Код ДК 021:2015 - 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)
Очікувана вартість4 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44411100-5 Водопровідні крани
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСифон для умивальника РМ 40 SF 10 02 80196; Шланг для з-ча- Рафтек 1,2 м довга голка; Шланг для з-ча Рафтек 0,8 довга голка; Змішувач LAMB 161F для умивальника; Змішувач Rico RC712S-75 для кухні, нерж.сталь;Змішувач Rico RC730S-13 для умивальника нержавіюча сталь
Очікувана вартість11 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість81 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехніка та комплектуючі
Очікувана вартість9 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові та сантехнічні вироби
Очікувана вартість727,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість438,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач (ДК 021:2015 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (44411100-5 Водопровідні крани))
Очікувана вартість1 440,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (змішувач Aquatika)
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач для умивальника
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Сифон, змішувач, рукав гнучкий для води)
Очікувана вартість1 411,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопровідні крани
Очікувана вартість430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗливний бачок, змішувач одинарний
Очікувана вартість2 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач-кран (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість1 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач для кухні Water House
Очікувана вартість2 783,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні товари (кран поливочний)
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro