Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44411000-4»

  • ID: UA-2026-09-01-006894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для кухні та інше)

    Ім'я:
    Барташ Анастасія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344199 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:37

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:37 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    33 917,65 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Сантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021:2015

    Ім'я:
    Ірина Поворозна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636210890 ЄДРПОУ:
    33111325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:48

    Прийом пропозицій
    7 вер. 13:00 – 10 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    46 404,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 15 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рукомийник підлоговий з нержавіючої сталі

    Ім'я:
    Лук′яненко Анатолій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:54 – 8 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    43 234,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 21 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010359-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зливні бачки

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:25 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    36 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати

    Ім'я:
    Костянтин Лиморенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687584116 ЄДРПОУ:
    25575049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:04 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 755,27 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сантехнічні вироби з пластику

    Ім'я:
    Руденко Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:36

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:36 – 9 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    72 155,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 22 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби для ванної кімнати та супутні вироби

    Ім'я:
    Куць Марія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975752905 ЄДРПОУ:
    14321498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:28

    Прийом пропозицій
    25 серп. 17:28 – 2 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    173 171,73 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005876-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Змішувач для води (монокран)

    Ім'я:
    Олександр Прокопець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978492099 ЄДРПОУ:
    36834023
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

    Ім'я:
    Яна Губиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665477924 ЄДРПОУ:
    44039058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    884,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Змішувач до умив (Код ДК 021:2015 - 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)

    Ім'я:
    Демус Остап Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637189097 ЄДРПОУ:
    22350232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 836,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008793-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:44411100-5 Водопровідні крани

    Ім'я:
    Маряна Беца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955345003 ЄДРПОУ:
    44543304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сифон для умивальника РМ 40 SF 10 02 80196; Шланг для з-ча- Рафтек 1,2 м довга голка; Шланг для з-ча Рафтек 0,8 довга голка; Змішувач LAMB 161F для умивальника; Змішувач Rico RC712S-75 для кухні, нерж.сталь;Змішувач Rico RC730S-13 для умивальника нержавіюча сталь

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 698,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кришка для унітазу

    Ім'я:
    Трофімова Наталія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990150942 ЄДРПОУ:
    33158709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (кришка для унітазу)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000950-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    81 835,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бачок зливний пластиковий з арматурою наповнення зливу - 3 шт.

    Ім'я:
    Олена Шимко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951152599 Веб сайт:
    http://osvitapiryatin.ukraina.org.ua
    ЄДРПОУ:
    40216329
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 204,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012499-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння для унітаза з кришкою Полімердеталь SU-14D

    Ім'я:
    Ваглай Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669055876 ЄДРПОУ:
    43356036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    871,67 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Умивальник Cersanit EKO

    Ім'я:
    Гриців Мар'яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960176380 ЄДРПОУ:
    20565299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 488,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008787-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Унітази

    Ім'я:
    Бобко Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:
    +380314521740
    ЄДРПОУ:
    43940179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сантехніка та комплектуючі

    Ім'я:
    Марія Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968787314 ЄДРПОУ:
    38452230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 025,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro