Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44400000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-010558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШарнірна драбина-стрем'янка 4х5
Оголошено2 вер. 15:40
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораІнформаційні таблички
Оголошено2 вер. 15:04
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗмішувачі для умивальників, кухні, душові системи та гігієнічні душові комплекти
Оголошено2 вер. 14:46
Прийом пропозицій2 вер. 14:46 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-007878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлементи каналізаційних систем
Оголошено2 вер. 14:17
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина-трансформер
Оголошено2 вер. 09:35
Прийом пропозицій10 вер. 17:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШафи для зберігання зброї
Оголошено2 вер. 09:10
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшипники (вальниці)
Оголошено1 вер. 18:18
Прийом пропозицій1 вер. 18:18 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина
Оголошено1 вер. 14:41
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для кухні та інше)
Оголошено1 вер. 14:37
Прийом пропозицій1 вер. 14:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021:2015
Оголошено1 вер. 12:48
Прийом пропозицій7 вер. 13:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-003144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБудівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Ім'я:Білаш Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380536162027 Факс:+380536162027ЄДРПОУ:08164155Оголошено1 вер. 11:31
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВироби для ванної кімнати
Оголошено1 вер. 10:57
Прийом пропозицій1 вер. 10:57 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-013638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено31 серп. 23:05
Прийом пропозицій31 серп. 23:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно пожежного рукава діаметром 51 мм 3-го класу згідно коду CPV за ДК 021:2015 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Оголошено31 серп. 22:09
Прийом пропозицій31 серп. 22:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби для ванної кімнати та кухні (44411740-3 Унітази; 44411300-7 Умивальники; 44411100-5 Водопровідні крани)
Оголошено31 серп. 19:33
Прийом пропозицій31 серп. 19:33 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЦвяхи будівельні(120мм х 4,2мм) – 300 кг; Плівка поліетиленова будівельна чорна 200 мкм, рукав 1500 мм, рулон 50 м – 100 рулонів; Мішок зелений посилений міцний (50*90) –4000 шт; Сітка затіняюча біла 60 % в рулонах 3х50м.п. - 10 рулонів
Оголошено31 серп. 19:08
Прийом пропозицій4 вер. 19:13 – 10 вер. 19:13 -
ID: UA-2026-08-31-012455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»
Оголошено31 серп. 18:48
Прийом пропозицій31 серп. 18:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави пожежні напірні (Бюджет участі)
Оголошено31 серп. 17:46
Прийом пропозицій31 серп. 17:46 – 8 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-31-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44440000-6 Вальниці (Підшипники для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено31 серп. 17:37
Прийом пропозицій31 серп. 17:37 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа архівна для документів
Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення