Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44334000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрофіль
Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталь кутова 50х50х5 мм
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено28 серп. 13:25
Прийом пропозицій28 серп. 13:25 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталоконструкції, код ДК 021-2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено27 серп. 16:49
Прийом пропозицій27 серп. 16:49 – 4 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-008707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура, Кутик (за кодом ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено27 серп. 15:03
Прийом пропозицій27 серп. 15:03 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-002373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат, код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44330000-2 «Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі»
Оголошено27 серп. 10:32
Прийом пропозицій27 серп. 10:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат: Лот №1 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі); Лот №2 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено26 серп. 16:11
Прийом пропозицій26 серп. 16:11 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба профільна
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено25 серп. 15:44
Прийом пропозицій25 серп. 15:44 – 2 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-21-001522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба профільна 100х100х5 (Лот №1 Труба профільна 100х100х5, Лот №2 Труба профільна 100х100х5, Лот №3 Труба профільна 100х100х5))
Оголошено21 серп. 09:54
Прийом пропозицій21 серп. 09:54 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпилька на ГКП кільце 125мм; Шпилька на ГКП гак 125мм;Підвіс метелик для армстронг;Профіль пристіний KRAFT Nova L 19*24*3000 (Армстронг) 9003;Профіль KRAFT Nova Т-24 3600*38*24 (Армстронг) 9003;Профіль KRAFT Nova Т-24 1200*25*24 (Армстронг) 9003; Профіль KRAFT Nova Т-24 600*25*24 (Армстронг) 9003
Очікувана вартість6 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для підготовки об'єктів до опалювального сезону
Ім'я:Хапіліна Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:+380574473409ЄДРПОУ:32464827Очікувана вартість25 704,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофіль привіконний 2,5м з СІТКОЮ БІЛИЙ 9мм/6мм з ущільнюв.(жовта полоса)
Очікувана вартість4 410,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-002850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутник перфорований
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для підготовки об'єктів до опалювального сезону
Ім'я:Хапіліна Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:+380574473409ЄДРПОУ:32464827Очікувана вартість18 228,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопрокат
Очікувана вартість225 804,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба профільна)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУголок,проф.труба
Очікувана вартість1 191,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Профілі стельові та направляючі (для БудРем)
Очікувана вартість3 984,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість2 349,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Кутовий профіль)
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro