Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44333000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт в’язальний
Оголошено31 серп. 11:43
Прийом пропозицій31 серп. 11:43 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві вироби в асортименті
Очікувана вартість11 611,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість2 349,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілі KRAFT Nova
Очікувана вартість9 942,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт 3х2,5
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі» (Дріт ВР-1 ф-4,0 мм.).
Ім'я:Людмила ЗакревськаE-mail: [email protected] Телефон: +380675044963 Веб сайт: ЄДРПОУ:30687118Очікувана вартість10 725,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт в'язальний
Очікувана вартість425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофіль грильято та супутні матеріали
Оголошено20 серп. 12:02
Прийом пропозицій20 серп. 12:02 – 28 серп. 13:00Очікувана вартість227 042,35 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПружина
Оголошено20 серп. 10:22
Прийом пропозицій20 серп. 10:22 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість91 640,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт в'язальний
Очікувана вартість57,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт нікелевий
Оголошено14 серп. 14:27
Прийом пропозицій14 серп. 14:27 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість465 473,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-001320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно Програми фінансової підтримки КП "УК "Добробут", дріт сталевий.
Очікувана вартість2 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість2 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі. Труба профільна, дріт сталевий, швелер, прокат»
Оголошено10 серп. 16:40
Прийом пропозицій10 серп. 16:40 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість23 662,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура, дріт. Код за ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі.
Очікувана вартість6 198,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Дріт ВР-2)
Оголошено7 серп. 15:19
Прийом пропозицій7 серп. 15:19 – 16 серп. 09:00Очікувана вартість27 916,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілі, підвіс пружинний, дріт з гачком, дріт з вушком, 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість2 522,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт 1,2 мм оцинкований
Очікувана вартість196,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт в'язальний
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДріт в'язальний
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro