Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44332000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура різна
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-008707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура, Кутик (за кодом ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено27 серп. 15:03
Прийом пропозицій27 серп. 15:03 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат: Лот №1 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі); Лот №2 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено26 серп. 16:11
Прийом пропозицій26 серп. 16:11 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиарматура діам.14
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість69,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні стрижні та профілі
Очікувана вартість8 339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельна арматура мірна, смуга сталева гарячекатана
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість878,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура 8 метал(МІРА); кл. А-400С/500С; 12 м
Очікувана вартість528,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Очікувана вартість734,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура та профілі за кодом ДК 021-2015 (CPV) 44330000-2 — Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено30 лип. 16:44
Прийом пропозицій30 лип. 16:44 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість868 673,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-012083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвелер
Ім'я:Мочульська Людмила ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325773757 Факс:+380325773757ЄДРПОУ:31963156Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба профільна)
Очікувана вартість462,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат: Лот №1 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі), Лот №2 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено21 лип. 11:34
Прийом пропозицій21 лип. 11:34 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість4 460 544,94 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-003647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Очікувана вартість8 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба проф. 40*40*2 (6,05м) - 16 пог.м; Спецпланка ТИП2 - 1,063кв.м.; Спецпланка ТИП2 - 0,85кв.м.; Труба проф 30*20*2 (6,05м) - 10 пог.м.)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість4 076,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Очікувана вартість2 903,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура 8 (Код 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість162,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБалки, кутники, швелери, труби профільні та рейка кранова
Оголошено15 лип. 11:20
Прийом пропозицій15 лип. 11:20 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість22 711 354,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-002540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиарматура
Очікувана вартість1 272,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВугол, труба профільна, шина, арматура (код ДК 021:2015 - 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Очікувана вартість4 589,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура № 18 (за кодом ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Очікувана вартість2 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro