Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44331000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталоконструкції, код ДК 021-2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено27 серп. 16:49
Прийом пропозицій27 серп. 16:49 – 4 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-002373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат, код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44330000-2 «Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі»
Оголошено27 серп. 10:32
Прийом пропозицій27 серп. 10:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат: Лот №1 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі); Лот №2 Металопрокат (код 44330000-2 згідно з ДК 021:2015 – Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено26 серп. 16:11
Прийом пропозицій26 серп. 16:11 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопрокат
Очікувана вартість225 804,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні стрижні та профілі
Очікувана вартість8 339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКругляк д8 (код ДК 021:2015 – 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Очікувана вартість576,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрут металевий
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат круглий
Оголошено18 серп. 09:11
Прийом пропозицій18 серп. 09:11 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість5 661 060,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-010511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат
Оголошено17 серп. 16:10
Прийом пропозицій17 серп. 16:10 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість189 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі. Труба профільна, дріт сталевий, швелер, прокат»
Оголошено10 серп. 16:40
Прийом пропозицій10 серп. 16:40 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість23 662,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура, дріт. Код за ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі.
Очікувана вартість6 198,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг 14 ст. 20, Круг 26мм ст. 20
Очікувана вартість6 452,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби сталеві профільні, швелер сталевий гарячекатаний, кутик сталевий гарячекатаний рівнополичний, арматурна сталь періодичного профілю (ДК 021:2015: код «44330000-2» - «Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі» (44334000-0 Профілі, 44331000-9 Прути))
Очікувана вартість819 130,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Арматура будівельна для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість10 296,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматурний прокат 8 мм, Кутик 40х40х3 (за кодом ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)
Оголошено31 лип. 15:09
Прийом пропозицій31 лип. 15:09 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 808,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-006482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Очікувана вартість8 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКруг, швелер
Ім'я:Бор Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено30 лип. 15:12
Прийом пропозицій30 лип. 15:12 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-011454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено29 лип. 21:57
Прийом пропозицій29 лип. 21:57 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість208 246,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-008646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 - 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі. Труба профільна, дріт сталевий, швелер, прокат»
Оголошено27 лип. 15:36
Прийом пропозицій27 лип. 15:36 – 4 серп. 08:00Очікувана вартість23 662,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-008309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура, труба профільна, труба та заглушка
Очікувана вартість10 646,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro