Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44322400-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Очікувана вартість603,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельна стяжка
Очікувана вартість361,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель ПВС(4*6) провід ГАЛ-КАТ; Труба гофрована з протіжкою 320N/5см d 18,3/25 ПВС сіра 50м; Кріплення ддя гофротруби 25мм Г/Т пачка 50шт
Очікувана вартість4 193,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут стяжка 4"150 з кільцем білим
Очікувана вартість72,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід ШВВП 2х1,Кабель ВВГ нг LS П 2х1,5,Хомут нейлоновий 4х200 чорний,Хомут нейлоновий 4х200 білий,
Очікувана вартість2 252,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та супутня продукція
Оголошено20 серп. 13:32
Прийом пропозицій20 серп. 13:32 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 894,11 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХомут нейлоновий
Оголошено20 серп. 11:06
Прийом пропозицій20 серп. 11:06 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість137 280,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (Хомут нейлоновий)
Очікувана вартість620,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій22 серп. 17:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 281,90 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-008933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут стяжка 4*200 (100 шт) нейл., ДК 021:2015 "44322400-7 Кабельні хомути", ДК 021:2015 "44320000-9 Кабелі та супутня продукція"
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельні хомути
Очікувана вартість154,38 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі та супутня продукція)
Оголошено13 серп. 14:19
Прийом пропозицій13 серп. 14:19 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість103 513,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-006115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут-стяжка кабельна, Площадка кабельна
Ім'я:Павленко Ігор ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380985799719 Веб сайт: ЄДРПОУ:41847154Очікувана вартість515,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Хомути нейлонові "стяжка")
Очікувана вартість282,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтяжка кабельна (хомут) чорна 3х100 (2,5х100мм) (100шт) (за кодом ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Очікувана вартість1 338,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід ШВВП 2*1,5, Провід ПВС 5*4, Провід ШВВП 2*0,75, Провід ШВВП 3*2,5, Стяжка 4*370 (100шт). ; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут кабельний 100*3
Очікувана вартість116,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут кабельний пластик. Мегатек 2,5*150мм чорний 100шт
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість66,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та супутня продукція за кодом ДК 021:2015:44320000-9 «Кабелі та супутня продукція»
Ім'я:Усатенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено3 серп. 14:41
Прийом пропозицій3 серп. 14:41 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість124 213,67 грн
без ПДВЗавершена