Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44322300-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба гофрована гнучка
Очікувана вартість2 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44320000-9:Кабелі та супутня продукція (Натяжне СІП2*16, Гофра ф20, Провід ПВС 2*4)
Очікувана вартість272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель, трубка за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015-44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Очікувана вартість1 795,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба гофрована
Оголошено19 серп. 10:40
Прийом пропозицій19 серп. 10:40 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість10 221,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-009504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій22 серп. 17:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 281,90 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба ПВХ. Код за ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція.
Очікувана вартість244,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубки термоусаджувальні, гофровані, хомути
Оголошено7 серп. 19:33
Прийом пропозицій7 серп. 19:33 – 16 серп. 19:25Очікувана вартість117 673,37 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-008858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабельне приладдя (для БудРем, 3-й квартал)
Оголошено6 серп. 15:22
Прийом пропозицій6 серп. 15:22 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість4 330,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-007568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби
Оголошено23 лип. 14:35
Прийом пропозицій23 лип. 14:35 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість322 696,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-003435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля труби ППР каналізаційної 32х1,8х2000, Інстапласт у кількості 100 шт.
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44320000-9 «Кабелі та супутня продукція» (Металорукав ізольований з протяжкою)
Оголошено10 лип. 16:22
Прийом пропозицій10 лип. 16:22 – 18 лип. 08:00Очікувана вартість54 840,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-009115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабельна супутня продукція (Південне ТУОМ)
Ім'я:Малюта Марія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30933678202 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість163 554,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі та супутня продукція
Очікувана вартість847,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельні канали та гофрована труба
Очікувана вартість40 996,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44320000-9 «Кабелі та супутня продукція» (Металорукав ізольований з протяжкою)
Оголошено17 черв. 15:32
Прийом пропозицій17 черв. 15:32 – 25 черв. 08:00Очікувана вартість67 070,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-011072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель ПВС 3*1,5+1*1,5 Укркабель, Кабель ШВВП 2*2,5ГОСТ, Гофра 20ПХВ негорюча уф 006-020-101 50 м бухта для Бродівського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Бродівської міської ради )
Очікувана вартість4 005,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-007954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44320000-9 Кабелі та супутня продукція Труба гофрована гнучка (для БудРем)
Оголошено4 черв. 13:57
Прийом пропозицій4 черв. 13:57 – 12 черв. 14:00Очікувана вартість73 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-000727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід, гофротруба; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (код номенклатурної позиції 44321000-6 Кабелі, 44322300-6 Кабельні оболонки) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість2 987,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-011909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГофра, кабельне оплетення
Оголошено1 черв. 17:13
Прийом пропозицій5 черв. 00:00 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість14 000,00 грн
з ПДВЗавершена