Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44322200-5»
-
ID: UA-2026-08-31-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-009504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій22 серп. 17:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 281,90 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Очікувана вартість1 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі та супутня продукція)
Оголошено13 серп. 14:19
Прийом пропозицій13 серп. 14:19 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість103 513,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-007054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоз'єм Messi & Paoloni N Male (13mm|.500) CO.N.13M-SL
Оголошено12 серп. 14:18
Прийом пропозицій18 серп. 18:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 184,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-003193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель мікрофонний, роз’єми (код ДК 021:2015 - 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Очікувана вартість26 572,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі коаксіальні та супутня продукція
Оголошено31 лип. 09:49
Прийом пропозицій31 лип. 09:49 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість445 003,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі та супутня продукція (Роз'єм Тато DC-M (D 5,5x2,1мм) з клемами під кабель, Кабель силовий Одескабель H03VVH2-F 2x0,5 (ШВВП) HausMark мідь, Кабель USB 2.0 AM to USB Type-C QC 3A 0.5 м, Кабель Cablexpert HDMI V.2.0 1,8 м чорний, Кабель комп'ютерний Одескабель UTP 8x0,51 КПВ-ВП (350) 4x2x0,51
(UTP-cat.5E) мідь 15м) Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість2 841,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКАБЕЛІ ТА СУПУТНЯ ПРОДУКЦІЯ
Оголошено28 лип. 15:37
Прийом пропозицій28 лип. 15:37 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість191 986,42 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-003451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (кабельні роз'єми)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість3 661,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід 2*1,5, з"єднувач провода (за кодом ДК 021-2015(CPV):44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Очікувана вартість189,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44320000-9 Кабелі та супутня продукція Кабельна супутня продукція (Південне ТУОМ)
Ім'я:Малюта Марія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30933678202 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість163 554,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКАБЕЛІ ТА СУПУТНЯ ПРОДУКЦІЯ
Оголошено8 лип. 14:55
Прийом пропозицій8 лип. 14:55 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість191 986,42 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-001927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі та супутня продукція)
Оголошено7 лип. 10:25
Прийом пропозицій7 лип. 10:25 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість110 048,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-000114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі та супутня продукція
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість2 841,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабельні роз’єми
Ім'я:Момот Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380672689436 Факс:+380676720102ЄДРПОУ:26598420Оголошено3 лип. 15:13
Прийом пропозицій9 лип. 15:18 – 14 лип. 15:18Очікувана вартість19 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-012838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонектори, код за ЄЗС ДК 021:2015 44320000-9 (Кабелі та супутня продукція)
Оголошено25 черв. 17:50
Прийом пропозицій25 черв. 17:50 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 060,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельні роз'єми
Очікувана вартість609,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережевий кабель (кручена пара) та супутня продукція за ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (кабелі та супутні товари)
Оголошено18 черв. 15:40
Прийом пропозицій18 черв. 15:40 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість76 998,48 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилка кабельнаEP-3232 IP44 (32А, 230V, 3P+PE) (код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Очікувана вартість524,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro