Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44322000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабелі та супутня продукція
Оголошено2 вер. 16:43
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, наконечник-гільза, канал кабельний ПВХ, сережка, вушко, затискачі, стяжки кабельні, труба гофрована з протяжкою, тримач оцинкований односторонній, лотки оцинковані з кришками в комплекті
Оголошено2 вер. 13:25
Прийом пропозицій2 вер. 13:25 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та приладдя за кодом ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено28 серп. 15:55
Прийом пропозицій28 серп. 15:55 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та супутня продукція
Оголошено28 серп. 11:22
Прийом пропозицій28 серп. 11:22 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість270 323,80 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 21 г. 58 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-002302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та супутня продукція
Оголошено27 серп. 10:30
Прийом пропозицій27 серп. 10:30 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-009693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельні системи та труби
Оголошено26 серп. 15:15
Прийом пропозицій26 серп. 15:15 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельне приладдя
Очікувана вартість79,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість5 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба гофрована гнучка
Очікувана вартість2 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція (ВВГ-П прикарпат, розетка зена біла 2-а, хомут нейлоновий)
Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель та кабельний канал (Код ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж за рахунок додаткових коштів згідно Рішення сесії Глибоцької селищної ради № 3589-79/26 від 12.08.2026 року, код - 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
Очікувана вартість38 143,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель ПВС(5х4) ІНТЕРКАБЕЛЬ; Обойма Для труб і кабеля 25-27 (уп.25шт); Гофра пластикова стійка до ультрафіолету 25мм чорна Копос поліетилен; Кабель ШВВП( 2х 2,5 ) ІНТЕРКАБЕЛЬ; Кабельний канал 16х16 Neomax (48шт\уп)
Очікувана вартість12 555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофра 16 посил.
Очікувана вартість52,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Очікувана вартість603,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельний канал, кабель
Очікувана вартість9 710,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (пенал провід 12х12; дріт ПВС 2х0,75)
Очікувана вартість215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44320000-9:Кабелі та супутня продукція (Натяжне СІП2*16, Гофра ф20, Провід ПВС 2*4)
Очікувана вартість272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель, трубка за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015-44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Очікувана вартість1 795,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro