Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44317000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-010629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін
Очікувана вартість508,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін
Очікувана вартість135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Карабіни (для БудРем, 2-й квартал)
Оголошено3 серп. 11:56
Прийом пропозицій3 серп. 11:56 – 11 серп. 14:00Очікувана вартість59 010,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-000596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін автомат СТ K-classic, Карабін сталевий. ДК 021:2015: 44317000-5 — Залізні чи сталеві замки-карабіни.
Очікувана вартість3 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос 10мм оцинк, зажим для тросів 10мм, карабін-гвинт 12*105мм (ДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту)
Очікувана вартість2 089,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Ім'я:Кулаківська Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0962130050 ЄДРПОУ:33071141Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість1 212,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-004868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтангенциркуль 150мм; карабін 6.0х60 пожежний; кріпильні деталі в асортименті
Очікувана вартість125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-012068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін із замком М10*100; Карабін із замком М12*140 (ДК 021:2015: 44310000-6 — Вироби з дроту)
Очікувана вартість948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін 6мм (ПК Юність)
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44310000-6 Вироби з дроту (Карабін пожежний оцинкований)
Очікувана вартість16,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-001215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для господарської діяльності та дрібного ремонту
Очікувана вартість275,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін пожежний із замком
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Очікувана вартість2 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-009766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабіни d4
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-007965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабіни металічні
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчинник (аналог уайт-спіриту для фарб, емалей та лаків ТМ «FAZENDA» 0.7л); карабін 7,0*70 пожежний; універсальне мастило 400мл аєрозоль; теплоізоляція KNAUF Insulation «UNIFIT 037» (50*120*140мм)
Очікувана вартість424,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-003476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарабін 8.0х80 пожежн. з муфтою цб; Карабін 9.0х90 пожежн. з муфтою цб (до прем'єри "Красуня та чудовисько)
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro