Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44316000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-011911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРешітка захисна для генераторів
Очікувана вартість39 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрібні залізні вироби
Очікувана вартість1 644,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба 57 мм. круч. ; Труба 76 мм круч.
Ім'я:Ганзієнко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 ЄДРПОУ:43942574Очікувана вартість5 048,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовані вироби
Ім'я:Коверняга Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384040889 Факс:+380384040171Веб сайт: ЄДРПОУ:04060789Очікувана вартість6 685,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовані ворота з хвірткою за розмірами Ворота 5300*1700 см Хвіртка 1300*1700 см
Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для сітки
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос сталевий Ø10 мм, талреп для натягування тросу, 44310000-6 Вироби з дроту за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні матеріали ДК 021:2015:44316400-2
Очікувана вартість196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос, талреп, зажими
Очікувана вартість499,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач фасадний у формі герба для трьох прапорів зі сталі
Очікувана вартість675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКована брама та хвіртка зі стовпцями
Очікувана вартість89 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання захисних грат для кондиціонерів з монтажем в будівлі виконкому за адресою: м.Нікополь, вул.Електрометалургів, 3
Очікувана вартість34 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44316500-3 Ковані вироби
Очікувана вартість5 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Карабіни (для БудРем, 2-й квартал)
Оголошено3 серп. 11:56
Прийом пропозицій3 серп. 11:56 – 11 серп. 14:00Очікувана вартість59 010,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-000905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос сталевий Ø10 мм, талреп для натягування тросу, 44310000-6 Вироби з дроту за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту(Решітки ролетні зовнішнього використання)
Оголошено22 лип. 15:27
Прийом пропозицій22 лип. 15:27 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість185 398,34 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-008820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорзина 12.149 180х50; Верхівка вальц. 650х140 мм 12х6 мм; Кришка стовпчика 100х100 mm. (уп. 3 шт.); Стійка 800*350, 12*6 мм., без декор.(21.116.01); Завиток "S" асиметр. скруч. 650*250*12*6мм (01.076К); Смуга скруч. 950*12*6мм.; Віньєтка 150*400*12*6мм. (20/5); Балясина 1000*150 мм. (50/2)
Очікувана вартість5 804,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРешітка віконна
Очікувана вартість29 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба хромована(стійка для встановлення Державного Прапора)
Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість2 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro