Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44315300-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44310000-6 по ДК 021:2015 – Вироби з дроту (Матеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм). РПЗ - 9.94.
Оголошено31 серп. 14:12
Прийом пропозицій31 серп. 14:12 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість141 200,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для паяння (припой, облетення)
Очікувана вартість2 688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДротовий припій
Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій олов'яний 1,5 мм 100 гр (44Е524), код ДК 021:2015 (CPV) : 44310000-6 Вироби з дроту
Очікувана вартість2 131,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій
Очікувана вартість101,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій, Паста для паяння
Очікувана вартість2 059,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість591,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм
Очікувана вартість3 434,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗварювальні матеріали в асортименті: Лот №1 Зварювальні матеріали в асортименті (код 44310000-6 згідно з ДК 021:2015 – Вироби з дроту); Лот №2 Зварювальні матеріали в асортименті (код 44310000-6 згідно з ДК 021:2015 – Вироби з дроту)
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 лип. 13:14
Прийом пропозицій31 лип. 13:14 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість488 299,56 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-003015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПРИПІЙ
Очікувана вартість9 599,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено23 лип. 14:12
Прийом пропозицій23 лип. 14:12 – 31 лип. 09:00Очікувана вартість123 473,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-005601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій мідно-фосфорний згідно коду ДК 021:2015: 44315320-0 Матеріали для паяння твердим припоєм
Ім'я:Пальченко Марина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380686446825 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44315300-4 — Матеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм (Припій дротяний олов'яно-свинцевий (60%/40%), у котушках, з каніфольним флюсом (вміст флюсу 2.5%), діаметр дроту 1,0мм, вага 250г Cynel)
Очікувана вартість972,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товару (припій)
Очікувана вартість3 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Очікувана вартість2 429,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПРИПІЙ
Оголошено30 черв. 15:48
Прийом пропозицій30 черв. 15:48 – 8 лип. 17:00Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-004892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Очікувана вартість4 048,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для паяння
Очікувана вартість1 044,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro