Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44315000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44310000-6 по ДК 021:2015 – Вироби з дроту (Матеріали для паяння м’яким чи твердим припоєм). РПЗ - 9.94.
Оголошено31 серп. 14:12
Прийом пропозицій31 серп. 14:12 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2022-02-17-003148-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги44310000-6 Вироби з дроту Електроди, матеріали та вироби для паяння
Оголошено17 лют. 2022 16:10
Прийом пропозицій17 лют. 2022 16:10 – 9 бер. 2022 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-004576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди 3 (2,5кг)
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди (зварювальні матеріали).
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроди
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт РЦ (2,5 кг) - 2 пачки
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість141 200,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди "Моноліт РЦ" - 4 пачки
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44310000-6 Вироби з дроту (Електроди 3мм МОНОЛІТ РЦ Тубус 2,5кг)
Очікувана вартість666,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 44315200-3 «Зварювальні матеріали» (Електроди мон.d3)
Очікувана вартість595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні матеріали
Очікувана вартість4 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту (провід,електрод)
Очікувана вартість732,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3,2х350-1,0 Електроди 3,2х350мм Ано-21 упаковка 1,0 кг
Очікувана вартість615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для паяння (припой, облетення)
Очікувана вартість2 688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні електроди PRO-CRAFT Д-2,0*1кг -2 шт господарчі потреби
Очікувана вартість430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріали
Очікувана вартість626,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт
Очікувана вартість220 550,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроди 2,5 кг
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні матеріали
Очікувана вартість2 377,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro