Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44313000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована
Оголошено31 серп. 11:42
Прийом пропозицій31 серп. 11:42 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГабіони
Оголошено28 серп. 11:50
Прийом пропозицій28 серп. 11:50 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-001683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрмопояс
Очікувана вартість285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВажка огороджувальна сітка
Очікувана вартість14 427,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка зварна 25х25-0,8мм(1.0*10м)оц РУЛОН Код ДК 021:2015:44313000-7 Металеві сітки
Очікувана вартість1 688,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка для огорожі зелена 21х21
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка рабиця і дріт
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44310000-6 - Вироби з дроту (Секція паркану висота 1,7м; довжина 2,5м; товщина прута 4х4 мм)
Очікувана вартість79 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка металева
Очікувана вартість62 928,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка зварна
Ім'я:Сергій ШироковE-mail: [email protected] Телефон: +380500435502, +380567452063 Веб сайт: ЄДРПОУ:02214490Очікувана вартість3 999,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка металева
Очікувана вартість699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44313200-9 Плетені металеві сітки
Очікувана вартість8 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка кладочна ВР-1 (код ДК 021:2015: 44310000-6 - Вироби з дроту)
Оголошено17 серп. 15:58
Прийом пропозицій17 серп. 15:58 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 086,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСетка кладочная н/оц. 50 х 50 мм 1,0х2м.
Очікувана вартість8 366,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка зварна оцинкова 50х50х1,4
Очікувана вартість533,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка зварна оцинкова 50х50х1,4
Очікувана вартість533,00 грн
без ПДВСкасована