Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44312300-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована
Оголошено31 серп. 11:42
Прийом пропозицій31 серп. 11:42 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-003007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Очікувана вартість42 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт в асортименті
Оголошено17 серп. 09:49
Прийом пропозицій17 серп. 09:49 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість227 362,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпіральний бар'єр безпеки (типу "Єгоза" діаметр 1100/7-2,8)
Оголошено10 серп. 12:44
Прийом пропозицій14 серп. 00:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-004364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпіральний бар'єр безпеки (типу "Єгоза" діаметр 1100/7-2,8)
Оголошено10 серп. 12:20
Прийом пропозицій14 серп. 00:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-008585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Оголошено6 серп. 15:12
Прийом пропозицій6 серп. 15:12 – 18 серп. 11:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-007705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована
Оголошено3 серп. 15:00
Прийом пропозицій3 серп. 15:00 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість83 420,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолючий дріт "Єгоза"
Оголошено29 лип. 18:42
Прийом пропозицій29 лип. 18:42 – 6 серп. 07:30Очікувана вартість127 470,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-002109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з дроту (колючий дріт типу «Єгоза»)
Оголошено24 лип. 10:28
Прийом пропозицій24 лип. 10:28 – 4 серп. 08:00Очікувана вартість169 562,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Ім'я:Лещенко Максим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено16 лип. 14:49
Прийом пропозицій16 лип. 14:49 – 28 лип. 11:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-005579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість90 115,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована
Оголошено13 лип. 11:51
Прийом пропозицій13 лип. 11:51 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість83 420,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Оголошено16 черв. 15:32
Прийом пропозицій16 черв. 15:32 – 30 черв. 11:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-006284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з дроту
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено10 черв. 12:43
Прийом пропозицій10 черв. 12:43 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість55 349,91 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-000679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з дроту різні
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено10 черв. 09:09
Прийом пропозицій10 черв. 09:09 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість1 310 227,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-012414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄгоза Казачка ® СББ 1 600/5/86 ТУ У 25.9-24911663-001:2015 з підвищеним захистом від корозії
Очікувана вартість34 368,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-007930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Оголошено3 черв. 14:10
Прийом пропозицій3 черв. 14:10 – 12 черв. 11:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з дроту в асортименті
Ім'я:Головатюк Віта ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 трав. 17:08
Прийом пропозицій29 трав. 17:08 – 11 черв. 12:00Очікувана вартість990 805,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-004027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено29 трав. 12:03
Прийом пропозицій29 трав. 12:03 – 8 черв. 08:00Очікувана вартість76 027,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)
Оголошено15 трав. 15:18
Прийом пропозицій15 трав. 15:18 – 25 трав. 11:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась