Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44312000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-003352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:42 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    83 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 12 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)

    Ім'я:
    Павлюк Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380933678218 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт н/ж (ДК 021:2015: код «44310000-6» - «Вироби з дроту» («44312000-0» - «Дріт для огорож»))

    Ім'я:
    Крістіна КОЛОМІЄЦЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380733034788 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 10:02

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:02 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    78 366,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-006485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт (ДК 021:2015: код «44310000-6» - «Вироби з дроту» («44312000-0» - «Дріт для огорож»))

    Ім'я:
    Крістіна КОЛОМІЄЦЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380733034788 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 13:50

    Прийом пропозицій
    17 серп. 13:50 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 613,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-006384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт н/ж (ДК 021:2015: код «44310000-6» - «Вироби з дроту» («44312000-0» - «Дріт для огорож»))

    Ім'я:
    Крістіна КОЛОМІЄЦЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380733034788 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 13:45

    Прийом пропозицій
    17 серп. 13:45 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 816,25 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-001060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт в асортименті

    Ім'я:
    Кротких Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 09:49

    Прийом пропозицій
    17 серп. 09:49 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    227 362,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-010345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (дріт оцинкований)

    Ім'я:
    Худа Ольга Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
    42133517
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 540,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спіральний бар'єр безпеки (типу "Єгоза" діаметр 1100/7-2,8)

    Ім'я:
    Шевченко Михайло Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990393263 ЄДРПОУ:
    08803617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 12:44

    Прийом пропозицій
    14 серп. 00:00 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    48 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-004364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спіральний бар'єр безпеки (типу "Єгоза" діаметр 1100/7-2,8)

    Ім'я:
    Шевченко Михайло Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990393263 ЄДРПОУ:
    08803617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 12:20

    Прийом пропозицій
    14 серп. 00:00 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    42 750,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-09-000351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дріт оцинкований

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-001704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дріт оцинкований 3 мм

    Ім'я:
    Романюк Ірина Антонівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0355220318 ЄДРПОУ:
    08564481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-008585-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)

    Ім'я:
    Павлюк Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380933678218 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 15:12

    Прийом пропозицій
    6 серп. 15:12 – 18 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    42 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-008928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44310000-6 Сітка рябиця ПВХ, дріт ПВХ, секція Еко, стовп до огорожі секційної, кріплення сітки секційної

    Ім'я:
    Іванна Пеник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961344840 ЄДРПОУ:
    36418769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 795,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    3 серп. 15:00 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    83 420,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-011037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колючий дріт "Єгоза"

    Ім'я:
    Любов Кушніренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513436405 ЄДРПОУ:
    08564050
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 18:42

    Прийом пропозицій
    29 лип. 18:42 – 6 серп. 07:30
    Очікувана вартість

    127 470,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-002109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби з дроту (колючий дріт типу «Єгоза»)

    Ім'я:
    Олександр Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432537398 ЄДРПОУ:
    03339012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 10:28

    Прийом пропозицій
    24 лип. 10:28 – 4 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    169 562,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-006249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сітка та дріт сталевий оцинкований

    Ім'я:
    Сех Христина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 13:56

    Прийом пропозицій
    22 лип. 13:56 – 30 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    208 201,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-16-007107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44310000-6 Вироби з дроту Колюче загородження спіральне (Південне ТУОМ)

    Ім'я:
    Лещенко Максим Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 14:49

    Прийом пропозицій
    16 лип. 14:49 – 28 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    42 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-005579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Московська Катерина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668506413 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 115,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-003840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дріт колючий єгоза, сітка рабиця оцинкована

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 11:51

    Прийом пропозицій
    13 лип. 11:51 – 21 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    83 420,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 42 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro