Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44311000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат стальний для трелювальних тракторів Верховинське надлісництво
Оголошено28 серп. 17:11
Прийом пропозицій28 серп. 17:11 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід МФ-85
Оголошено26 серп. 15:37
Прийом пропозицій26 серп. 15:37 – 3 вер. 15:32 -
ID: UA-2026-08-26-004285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-740_44310000-6 Вироби з дроту (Канат сталевий подвійної звивки типу ЛК-РО оцинкований)
Оголошено26 серп. 11:33
Прийом пропозицій26 серп. 11:33 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос сантехнічний для прочищення каналізаційних труб діамтром 9 мм длиною 10м за ДК 021:2015 код 44310000-6 — Вироби з дроту (44311000-3 — Металеві троси)
Очікувана вартість848,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос сталевий Ø10 мм, талреп для натягування тросу, 44310000-6 Вироби з дроту за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструмент та обладнання для утримання, обслуговування та ремонту засобів ураження
Ім'я:Дем'яновський Василь ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380996683163 ЄДРПОУ:08113718Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з дроту
Очікувана вартість79 211,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44310000-6 Вироби з дроту
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість4 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос, талреп, зажими
Очікувана вартість499,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві троси: трос сталевий Ø8мм (код ДК 021:2015 - 44311000-3)
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос для білизни
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44310000-6 Вироби з дроту
Очікувана вартість185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 44310000-6 Вироби з дроту (Трос оцинкований)
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКанат сталевий до автокрану
Оголошено18 серп. 21:21
Прийом пропозицій24 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-011204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати
Оголошено14 серп. 17:18
Прийом пропозицій14 серп. 17:18 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість379 314,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-010353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість251,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос Д3 відрізок 20м
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-640_44310000-6 Вироби з дроту (Канати сталеві в асортименті)
Оголошено11 серп. 14:43
Прийом пропозицій11 серп. 14:43 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 398 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-001462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44310000-6 по ДК 021:2015 - Вироби з дроту (Зварювальні матеріали). РПЗ - 9.283.
Оголошено10 серп. 10:19
Прийом пропозицій10 серп. 10:19 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість173 206,00 грн
без ПДВКваліфікація