Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44300000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабелі та супутня продукція
Оголошено2 вер. 16:43
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамонесучий ізольований провід
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено2 вер. 16:48
Прийом пропозицій2 вер. 16:48 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКабелі, за кодом ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено2 вер. 16:37
Прийом пропозицій2 вер. 16:37 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом - електроди MONOLITH
Оголошено2 вер. 16:11
Прийом пропозицій2 вер. 16:11 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабелі та супутня продукція
Оголошено2 вер. 15:15
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПровід ШВВПнг 3х2,5, Провід ШВВПнг 3х4
Оголошено2 вер. 15:06
Прийом пропозицій2 вер. 15:06 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПрофіль для гіпсокартону, Профіль для гіпсокартону
Оголошено2 вер. 14:58
Прийом пропозицій2 вер. 14:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруби профільні
Оголошено2 вер. 14:52
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПровід, кабель
Оголошено2 вер. 14:37
Прийом пропозицій2 вер. 14:37 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Оголошено2 вер. 14:33
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКод ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабель ППСРВМ в асортименті)
Оголошено2 вер. 14:15
Прийом пропозицій2 вер. 14:15 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-007669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДріт в’язальний
Оголошено2 вер. 14:10
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, наконечник-гільза, канал кабельний ПВХ, сережка, вушко, затискачі, стяжки кабельні, труба гофрована з протяжкою, тримач оцинкований односторонній, лотки оцинковані з кришками в комплекті
Оголошено2 вер. 13:25
Прийом пропозицій2 вер. 13:25 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44310000-6 — Вироби з дроту (Проволока нержавіюча, Електроди або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:12
Прийом пропозицій2 вер. 13:12 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроводи
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено2 вер. 12:53
Прийом пропозицій2 вер. 12:53 – 18 вер. 10:00Очікувана вартість22 582 800,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів15 дн. 16 г. 43 хв.
-
ID: UA-2026-09-02-004709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроводи згідно ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту
Оголошено2 вер. 11:49
Прийом пропозицій2 вер. 11:49 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-003979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБудівельні профілі
Оголошено2 вер. 11:32
Прийом пропозицій2 вер. 11:32 – 7 вер. 08:24 -
ID: UA-2026-09-02-000724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСітка Рабиця д.2мм, чарунка 20x20 мм, цинк
Оголошено2 вер. 09:17
Прийом пропозицій2 вер. 09:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруба профільна 60*40*3; Труба профільна 50*30*2
Оголошено1 вер. 22:34
Прийом пропозицій5 вер. 08:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектроди зварювальні
Ім'я:НЕДІЛЬСЬКИЙ Юрій ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380673996800 ЄДРПОУ:07644539Оголошено1 вер. 19:36
Прийом пропозицій5 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00