Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44230000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-004224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодіуми (зі встановленням) для залів судових засідань Вищого антикорупційного суду
Оголошено28 серп. 11:48
Прийом пропозицій28 серп. 11:48 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеатральна декорація - сходи
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері, 2шт.
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000-1 «Теслярські вироби» (кутник для терасної дошки )
Очікувана вартість13 716,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000-1 Теслярські вироби(будівельні матеріали для проведення поточного ремонту закладів освіти господарським способом)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрус 100*100*3000
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000-1 - Теслярські вироби (44232000-5 - Дерев’яні крокви)
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуличний туалет дерев'яний ( Код за ЄЗС ДК 021:2015: 44230000-1 Теслярські вироби)
Очікувана вартість16 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000- Теслярські вироби (рейка 5*4*3)
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість80 004,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалет дерев’яний
Очікувана вартість11 495,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість98 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиломатеріал обрізний
Очікувана вартість31 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрус дерево
Ім'я:Брайченко Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522565533 Факс:+380522565533ЄДРПОУ:38302240Очікувана вартість20 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000-1 Теслярські вироби
Очікувана вартість1 312,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалет вуличний деревяний одномісний код ДК 021:2015:44230000-1 Теслярські вироби
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРейки декоративні облицювальні
Ім'я:Лаврик Любов ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504408202 Факс:+38 (057) 725-5682Веб сайт: ЄДРПОУ:34017621Очікувана вартість8 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибрус 150*40 (4.5м.), брус 200*40 (4.5м.), брус 100*50 (4.5м.), брус 50*50 (3м.), брус 150*40 (4.5м.), дошка 150*25 (4.5м.)
Очікувана вартість23 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44230000-1 Теслярські вироби(будівельні матеріали для здійснення поточного ремонту господарським способом)
Очікувана вартість31 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСходи металеві
Очікувана вартість62 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro