Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221310-1»
-
ID: UA-2026-08-31-004962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Оголошено31 серп. 13:08
Прийом пропозицій31 серп. 13:08 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-007989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота в асортименті
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота відкатні з автоматикою та хвіртка
Очікувана вартість68 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Оголошено12 серп. 12:30
Прийом пропозицій12 серп. 12:30 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість880 629,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-009939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та монтаж в’їзних воріт за адресою: м. Харків, пров. Лазьківський, 12
Очікувана вартість25 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено21 лип. 10:20
Прийом пропозицій21 лип. 10:20 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість880 629,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-010886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота в асортименті
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 черв. 15:39
Прийом пропозицій10 черв. 15:39 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість684 836,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-19-021474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби (в’їздні розпашні ворота)
Очікувана вартість69 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-013816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиворота розпашні ДУОС
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість58 307,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-015880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44220000-8 Столярні вироби (Bорота відкатні для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість49 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-30-005678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові секційні ворота в асортименті
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 вер. 2025 13:22
Прийом пропозицій30 вер. 2025 13:22 – 9 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість592 017,62 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-19-006763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44221310-1 - В’їзні ворота
Ім'я:Дем'яненко Ірина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321559 Факс:+380463321559Веб сайт: ЄДРПОУ:33380497Очікувана вартість31 443,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-05-003175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44220000-8 Столярні вироби (Bорота відкатні для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено5 серп. 2025 11:14
Прийом пропозицій5 серп. 2025 11:14 – 13 серп. 2025 08:00Очікувана вартість49 816,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-10-001178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення, поставка, монтаж та пусконалагодження в’їзних воріт згідно коду ДК 021:2015 – 44220000-8 Столярні вироби
Оголошено10 черв. 2025 09:40
Прийом пропозицій10 черв. 2025 09:40 – 18 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-28-001448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВ’їзні ворота
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість42 981,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-26-003701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХвіртка Дзен з комплектуючими 1,5м/1,0м оцинкована+ПП RAL9005 +замок ; Ворота розпашні Дзен з комплектуючими, 1,5м/5,0м оцинковані +ПП RAL9005 +замок (код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби)
Очікувана вартість42 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-22-012768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостінні сталеві секційні ворота з монтажем за кодом ДК 021:2015: 44220000-8 «Столярні вироби»
Оголошено22 трав. 2025 16:31
Прийом пропозицій22 трав. 2025 16:31 – 30 трав. 2025 18:00Очікувана вартість404 666,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-03-000007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення та поставка в’їзних воріт згідно коду ДК 021:2015 – 44220000-8 Столярні вироби
Оголошено3 трав. 2025 01:15
Прийом пропозицій3 трав. 2025 01:15 – 15 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-24-013963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект воріт відкатних та комплекс робіт з їх монтажу на місці безпосередньої експлуатації
Очікувана вартість99 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-17-002526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота в’їзної частини споруди спеціального призначення
Очікувана вартість5 343 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro