Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221300-8»
-
ID: UA-2026-08-31-004962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Оголошено31 серп. 13:08
Прийом пропозицій31 серп. 13:08 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота промислові з монтажем
Оголошено28 серп. 16:48
Прийом пропозицій28 серп. 16:48 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота в асортименті
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-007259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гаражні ворота за кодом ДК 021:2015: 44220000-8 — Столярні вироби
Оголошено28 серп. 14:22
Прийом пропозицій28 серп. 14:22 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-013582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота відкатні з автоматикою та хвіртка
Очікувана вартість68 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиворота
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота автоматизовані
Очікувана вартість144 193,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислові ворота
Очікувана вартість178 299,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнологічні розпашні ворота металеві з хвірткою 4000ммх2200мм, технологічні розпашні ворота металеві 4600ммх2000мм, відкатні ворота металеві 7000ммх2000мм, автоматичні відкатні ворота металеві 7400ммх1900мм в комплекті з хвірткою 1000ммх2000мм
Очікувана вартість304 166,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГаражні ворота в комплекті (Код за ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби)
Оголошено21 серп. 15:09
Прийом пропозицій21 серп. 15:09 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 136,11 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-009085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиворота секційні промислового типу ТМ GANT з монтажем
Ім'я:Матковська Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322580517 ЄДРПОУ:42262398Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтолярні вироби
Оголошено13 серп. 14:41
Прийом пропозицій13 серп. 14:41 – 21 серп. 08:00Очікувана вартість803 436,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідкатні ворота
Оголошено13 серп. 13:44
Прийом пропозицій13 серп. 13:44 – 21 серп. 15:00Очікувана вартість53 640,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнологічні розпашні ворота металеві з хвірткою 4000ммх2200мм, технологічні розпашні ворота металеві 4600ммх2000мм, відкатні ворота металеві 7000ммх2000мм, автоматичні відкатні ворота металеві 7400ммх1900мм в комплекті з хвірткою 1000ммх2000мм
Оголошено13 серп. 13:35
Прийом пропозицій13 серп. 13:35 – 21 серп. 00:01Очікувана вартість304 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Оголошено12 серп. 12:30
Прийом пропозицій12 серп. 12:30 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість880 629,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-005206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота автоматизовані
Оголошено10 серп. 13:10
Прийом пропозицій10 серп. 13:10 – 19 серп. 00:01Очікувана вартість120 161,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-009939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та монтаж в’їзних воріт за адресою: м. Харків, пров. Лазьківський, 12
Очікувана вартість25 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 44221300-8 Столярні вироби (Ворота )
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота жалюзі, розмір 4100мм х 2500мм
Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота промислові секційні
Оголошено27 лип. 14:16
Прийом пропозицій27 лип. 14:16 – 4 серп. 13:00Очікувана вартість1 310 555,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась