Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221220-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронедвері
Оголошено31 серп. 11:33
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежні двері
Оголошено31 серп. 10:58
Прийом пропозицій31 серп. 10:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44220000-8 по ДК 021:2015 – Столярні вироби (Протипожежні двері). РПЗ - 9.425.
Оголошено26 серп. 14:51
Прийом пропозицій26 серп. 14:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежні сертифіковані двері
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері Basic металеві протипожежні
Очікувана вартість28 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері протипожежні
Ім'я:Олександр Миколайович СобольE-mail: [email protected] Телефон: +380973715121 ЄДРПОУ:03072603Очікувана вартість37 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері металеві протипожежні ЕІ 60 1900*900 праві Ral 7035
Очікувана вартість24 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері Basic металеві протипожежні та фрамуга.
Очікувана вартість35 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері металеві протипожежні
Очікувана вартість26 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44221220-3 протипожежні двері
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість19 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 44220000-8 Столярні вироби (Двері протипожежні, дверний довідник)
Оголошено18 серп. 14:26
Прийом пропозицій24 серп. 12:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість63 479,16 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Двері протипожежні – 44221220-3)
Оголошено17 серп. 17:38
Прийом пропозицій17 серп. 17:38 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-007085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби (Вікна і двері металопластикові, двері металеві протипожежні)
Оголошено17 серп. 14:14
Прийом пропозицій17 серп. 14:14 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість258 811,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежні двері (без монтажу)
Ім'я:Момот Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380672689436 Факс:+380676720102ЄДРПОУ:26598420Оголошено12 серп. 09:24
Прийом пропозицій12 серп. 09:24 – 24 серп. 09:24Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері протипожежні металеві
Оголошено11 серп. 17:10
Прийом пропозицій11 серп. 17:10 – 21 серп. 12:00Очікувана вартість29 233,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-005515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання Дверей металевих протипожежних 2000х850 EI 60
Ім'я:Корнєйчук Наталя АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512633416 Факс:+380512633416ЄДРПОУ:03071029Очікувана вартість22 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок дверний протипожежний однопільний в кількості 3 шт.класом вогнестійкості 60 хв.
Ім'я:Світлана Василівна МоскаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380512370063, +380512370065 Веб сайт: ЄДРПОУ:03494362Очікувана вартість81 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби (Вікна і двері металопластикові, двері металеві протипожежні)
Оголошено31 лип. 16:32
Прийом пропозицій31 лип. 16:32 – 8 серп. 11:00Очікувана вартість258 811,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-009765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44220000-8 Столярні вироби (44221220-3 Протипожежні двері)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено29 лип. 16:31
Прийом пропозицій29 лип. 16:31 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість125 466,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-23-009648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері протипожежні (код 44220000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість33 075,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro