Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221210-0»
-
ID: UA-2026-09-02-000338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверне полотно, короб дверний
Очікувана вартість9 262,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44221210-0 - Дверні полотна
Очікувана вартість18 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверне полотно
Очікувана вартість9 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверні полотна
Очікувана вартість1 349,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДверне полотно, коробка дверна, лиштва
Ім'я:Ніщеменко Катерина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382660856 Факс:+380382660856ЄДРПОУ:23563160Оголошено17 серп. 21:12
Прийом пропозицій17 серп. 21:12 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість42 916,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері та супутні вироби до них для ЗДО №114 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44220000-8 - Столярні вироби)
Очікувана вартість35 615,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері
Очікувана вартість53 259,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка коробки.
Очікувана вартість2 513,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно дверне.
Очікувана вартість5 396,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно дверне ПВХ Комфорт вільха європейська СС комплект.; 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість21 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері та супутні вироби
Очікувана вартість6 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44220000-8 «Столярні вироби» (Полотна дверні з ПВХ)
Оголошено5 серп. 16:46
Прийом пропозицій5 серп. 16:46 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість52 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Оголошено5 серп. 16:32
Прийом пропозицій5 серп. 16:32 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість553 965,27 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-008279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері міжкімнатні,коробка "100" дверна
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно дверне глухе грунтоване МДФ
Очікувана вартість5 216,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДверне полотно
Ім'я:Олександр ПархоменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Оголошено21 лип. 20:33
Прийом пропозицій21 лип. 20:33 – 30 лип. 17:00Очікувана вартість11 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДверні полотна та комплектуючі
Очікувана вартість15 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолярні вироби
Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолярні вироби
Очікувана вартість6 243,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна, 16. (столярні вироби)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість14 866,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro