Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221100-6»
-
ID: UA-2026-09-04-013292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Оголошено4 вер. 17:52
Прийом пропозицій4 вер. 17:52 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові вікна
Оголошено4 вер. 10:23
Прийом пропозицій4 вер. 10:23 – 20 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВікна металопластикові
Оголошено1 вер. 14:25
Прийом пропозицій1 вер. 14:25 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакети, фурнітура, металопластикові вікна, двері та конструкція
Оголошено31 серп. 14:52
Прийом пропозицій31 серп. 14:52 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-009974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері металеві, двері міжкімнатні, вікна металопластикові
Оголошено28 серп. 16:02
Прийом пропозицій28 серп. 16:02 – 5 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-28-005877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеталопластикові вікна (код та назва за ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби)
Оголошено28 серп. 13:16
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові вікна та двері
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 22:00 -
ID: UA-2026-08-28-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакет, двері металопластикові
Оголошено28 серп. 12:10
Прийом пропозицій28 серп. 12:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-004454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВікна металопластикові, двері металопластикові
Оголошено20 серп. 12:06
Прийом пропозицій20 серп. 12:06 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-010318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВікно металопластикове для Хутір-Будилівської філії (ДК 021:2015 44221100-6 Вікна)
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСклопакет
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлоки віконні із ПВХ
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВіконний блок 1900*1880 мм
Очікувана вартість65 358,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВіконний блок 1900*1880 мм
Очікувана вартість8 805,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері та вікна
Очікувана вартість76 535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМП Вікна з енергозберігаючим склом
Очікувана вартість20 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСклопакети
Ім'я:Чинюк Іван ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384049163 Факс:+380384040369Веб сайт: ЄДРПОУ:03198586Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСклопакети
Очікувана вартість825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСклопакети
Очікувана вартість3 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВікна, двері
Очікувана вартість24 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro