Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44221000-5»
-
ID: UA-2026-09-06-000031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВікно металопластикове 1590*1670 (з підвіконням, відливом та анкерними пластинами, москітною сіткою) ліве відкривання
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Оголошено6 вер. 08:46
Прийом пропозицій6 вер. 08:46 – 22 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-05-000769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері згідно коду CVP за ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
Оголошено5 вер. 23:52
Прийом пропозицій5 вер. 23:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Оголошено4 вер. 17:52
Прийом пропозицій4 вер. 17:52 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові вікна
Оголошено4 вер. 10:23
Прийом пропозицій4 вер. 10:23 – 20 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Оголошено4 вер. 09:33
Прийом пропозицій4 вер. 09:33 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові двері
Оголошено3 вер. 16:48
Прийом пропозицій3 вер. 16:48 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронедвері 3 класу захисту ЕІ-60
Оголошено3 вер. 15:55
Прийом пропозицій14 вер. 00:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері та підвіконники
Оголошено3 вер. 13:06
Прийом пропозицій3 вер. 13:06 – 19 вер. 12:54 -
ID: UA-2026-09-02-013833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВікно енергозберігаюче (заходи з енергозбереження)
Оголошено2 вер. 19:11
Прийом пропозицій8 вер. 08:00 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері з алюмінію, двері металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Оголошено2 вер. 14:54
Прийом пропозицій2 вер. 14:54 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВікна металопластикові
Оголошено1 вер. 14:25
Прийом пропозицій1 вер. 14:25 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакети, фурнітура, металопластикові вікна, двері та конструкція
Оголошено31 серп. 14:52
Прийом пропозицій31 серп. 14:52 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-005803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно дверне
Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 9 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-004962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота секційні
Оголошено31 серп. 13:08
Прийом пропозицій31 серп. 13:08 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-003159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБронедвері
Оголошено31 серп. 11:33
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежні двері
Оголошено31 серп. 10:58
Прийом пропозицій31 серп. 10:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВорота в асортименті
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеталопластикові вікна (код та назва за ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби)
Оголошено28 серп. 13:16
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСклопакет, двері металопластикові
Оголошено28 серп. 12:10
Прийом пропозицій28 серп. 12:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення