Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212500-4»
-
ID: UA-2026-09-02-007562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикутник пласт.
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини
Очікувана вартість2 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутові профілі
Очікувана вартість1 208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутик 105х105 з ребром жорсткості (за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість25 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутик 105х105 з ребром жорсткості (за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість40 503,60 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-21-002149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутові профілі
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутники сталеві, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 44210000-5 Конструкції та їх частини
Оголошено20 серп. 11:19
Прийом пропозицій20 серп. 11:19 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 075,36 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-002535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість16 797,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутник притискувач 90*90*65*2,5 (ДК 021:2015 - 442100000-5 Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутник притискувач міцний 150*150*65*2,5, з'єднання пласке 60*200 (ДК 021:2015: 44210000-5 — Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість1 105,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикронштейн для кондиціонеру з кріпленням (комплект), монтажний комплект труб для встановлення кондиціонера
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофіль пристінний KRAFT Fortis L 19*24*3000мм білий
Очікувана вартість1 239,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість4 356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКут пластиковий 2,5м ДК 021:2015 : 44212510-7 (Кутові профілі)
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутник, труба
Оголошено11 серп. 09:57
Прийом пропозицій11 серп. 09:57 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість708 350,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-007963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКут перфорований 3м, 44210000-5 Конструкції та їх частини за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість135,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутник ПВХ 20*20 мм захисний білий 2,7 м
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість82,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКут перфорований алюмінієвий 3 м.*34 мм.; Кут з ПВХ сіткою 3 м. 10+10
Очікувана вартість4 207,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофіль монтажний
Очікувана вартість12 600,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro