Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212380-6»
-
ID: UA-2026-09-04-005591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість22 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонні плити та стовби)
Очікувана вартість60 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість4 356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутник, труба
Оголошено11 серп. 09:57
Прийом пропозицій11 серп. 09:57 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість708 350,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Труба профільна в асортименті», код 44210000-5 за ДК 021:2015 «Конструкції та їх частини»
Оголошено7 серп. 12:57
Прийом пропозицій7 серп. 12:57 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість244 994,96 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодостічна система та комплектуючі
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 лип. 15:26
Прийом пропозицій31 лип. 15:26 – 13 серп. 17:00Очікувана вартість157 921,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-002804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталокаркас з композитними панелями, інформаційний банер
Ім'я:Гринишена Галина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:+380435721261ЄДРПОУ:44048130Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутник, труба
Ім'я:Бор Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено30 лип. 14:17
Прийом пропозицій30 лип. 14:17 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість708 350,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-009553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини огороджувальної конструкції
Очікувана вартість10 057,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44210000-5 Конструкції та їх частини (Смуга металева 30х4; куточок металевий 50х50)
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до каркасно-тентової конструкції для волейболу пляжного (опори, двері, зв’язки для забезпечення просторової жорсткості, оглядовий балкон) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу пляжного в міжнародних змаганнях ДК 021:2015: 44210000-5 –
Конструкції та їх частини (наказ № 2964) Оголошено7 лип. 16:34
Прийом пропозицій7 лип. 16:34 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість1 836 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-05-000258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонструкції та їх частини (лист профільний, металеві рами, профільні труби)
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Оголошено5 лип. 17:15
Прийом пропозицій9 лип. 18:00 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість34 485 060,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-26-001717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиметалевий захисний короб для генератора
Очікувана вартість49 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиметалевий захисний короб для генератора
Очікувана вартість49 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-000280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість16 150,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові конструкції
Очікувана вартість7 144,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-06-09-003992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпори повітряних ліній електропередачі та плити перекриття кабельних каналів
Ім'я:Гринішин Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:00130694Оголошено9 черв. 11:10
Прийом пропозицій9 черв. 11:10 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість3 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-012747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкції та їх частини (Металеві форми для виготовлення бетонних блоків)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено8 черв. 17:09
Прийом пропозицій8 черв. 17:09 – 17 черв. 14:00Очікувана вартість2 433 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-013382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини (Конструкційні металеві вироби ( Нащільники, Двері офісні)
Очікувана вартість71 625,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-004832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутник, труба
Ім'я:Бор Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено17 квіт. 11:44
Прийом пропозицій17 квіт. 11:44 – 27 квіт. 10:00Очікувана вартість840 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась