Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212320-8»
-
ID: UA-2026-08-27-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням)
Оголошено27 серп. 16:21
Прийом пропозицій27 серп. 16:21 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-012834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарскас для стола металевий Конструкції різні
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові вироби
Очікувана вартість77 014,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44212320-8 - Конструкції різні
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові конструкції
Очікувана вартість103 226,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель на меморіал 7200*400мм
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталеві конструкції для Алеї слави загиблих захисників і захисниць України за адресою: м. Подільськ Подільського району Одеської області, на розі вулиць Соборна та 8 Березня, сквер “Вічний вогонь”
Оголошено20 серп. 12:00
Прийом пропозицій20 серп. 12:00 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість164 033,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість16 797,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикронштейн для кондиціонеру з кріпленням (комплект), монтажний комплект труб для встановлення кондиціонера
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44210000-5 «Конструкції та їх частини» (Перила з нержавіючої сталі в будівлю А-6)
Очікувана вартість124 572,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини (Конструкційні металеві вироби (автобусні зупинки)
Очікувана вартість27 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп для камери, стовпи для огорожі, захист для генератора
Очікувана вартість13 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрати металеві на вікна
Очікувана вартість5 200,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубні дошки: лот 1 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки), лот 2 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки), лот 3 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки)
Оголошено7 серп. 15:43
Прийом пропозицій7 серп. 15:43 – 1 вер. 11:00Очікувана вартість102 060 480,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-012371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабіна для переодягання (примірочна) з плити ДСП 16 мм (1050х1100х2100)
Очікувана вартість42 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції різні
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталева конструкція для розміщення фотопортретів загиблих Героїв (ДК 021: 2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Ім'я:Вікторія Вікторівна МорарьE-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052229Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрати металеві для Високопільського районного суду Херсонської області
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини (Металопластикові конструкції), (код ДК 021:2015 44212320-8 Конструкції різні).
Очікувана вартість91 273,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro