Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212300-2»
-
ID: UA-2026-09-04-012141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини конструкції риштовання, за ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини
Оголошено4 вер. 16:06
Прийом пропозицій4 вер. 16:06 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням)
Оголошено27 серп. 16:21
Прийом пропозицій27 серп. 16:21 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-24-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи риштувань будівельних
Оголошено24 серп. 09:25
Прийом пропозицій24 серп. 09:25 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-005591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість22 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції металопластикові
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість46 384,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарскас для стола металевий Конструкції різні
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові вироби
Очікувана вартість77 014,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44212320-8 - Конструкції різні
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові конструкції
Очікувана вартість103 226,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель на меморіал 7200*400мм
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталеві конструкції для Алеї слави загиблих захисників і захисниць України за адресою: м. Подільськ Подільського району Одеської області, на розі вулиць Соборна та 8 Березня, сквер “Вічний вогонь”
Оголошено20 серп. 12:00
Прийом пропозицій20 серп. 12:00 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість164 033,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість16 797,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини (Бетонні плити та стовби)
Очікувана вартість60 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44210000-5 «Конструкції та їх частини» (Перила з нержавіючої сталі перила з нержавіючої сталі із допоміжним дитячим поручнем в будівлю А-6)).
Оголошено17 серп. 16:15
Прийом пропозицій17 серп. 16:15 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість271 369,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-008220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикронштейн для кондиціонеру з кріпленням (комплект), монтажний комплект труб для встановлення кондиціонера
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44210000-5 «Конструкції та їх частини» (Перила з нержавіючої сталі в будівлю А-6)
Очікувана вартість124 572,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини (Конструкційні металеві вироби (автобусні зупинки)
Очікувана вартість27 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість4 356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44210000-5 Конструкції та їх частини Металоконструкції для обладнання ПЛ (оцинковані)
Оголошено12 серп. 17:19
Прийом пропозицій12 серп. 17:19 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість30 994,47 грн
без ПДВПропозиції розглянуто