Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212227-6»
-
ID: UA-2026-09-04-005591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість22 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпора СВ 105-5
Очікувана вартість29 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтояки СК 120-12
Оголошено26 серп. 10:45
Прийом пропозицій26 серп. 10:45 – 3 вер. 10:48Очікувана вартість304 698,72 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-18-002326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиопора для дорожнього знаку СКМ 2.5. (антивандальна, пофарбована); опора для дорожнього знаку СКМ 2.3. (антивандальна, пофарбована).
Очікувана вартість99 242,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпора СВ 95-3
Ім'я:Синявський Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:38337116Очікувана вартість6 397,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкції та їх частини - за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 (Опори залізобетонні типу СВ 105-5)
Оголошено31 лип. 10:31
Прийом пропозицій31 лип. 10:31 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість7 800 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 4421 (44210000-5) Конструкції та їх частини (Опора СК 120-17 (44212227-6))
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Оголошено27 лип. 15:40
Прийом пропозицій27 лип. 15:40 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість794 181,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема протидії БПЛА на оптоволокні «Бар’єр UF»
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість103 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиопора для дорожнього знака СКМ 2.3 (антивандальна, пофарбована); опора для дорожнього знака СКМ 2.5 (антивандальна, пофарбована)
Очікувана вартість97 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори
Очікувана вартість33 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкції та їх частини - за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 (Опори залізобетонні типу СВ 95-2)
Оголошено24 черв. 11:53
Прийом пропозицій24 черв. 11:53 – 3 лип. 12:00Очікувана вартість15 968 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-008296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиопора для дорожнього знака СКМ 2.3 (антивандальна, пофарбована); опора для дорожнього знака СКМ 2.5 (антивандальна, пофарбована
Очікувана вартість43 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори
Очікувана вартість33 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-007090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиопора для дорожнього знака СКМ 2.5.(антивандальна, пофарбована); опора для дорожнього знака СКМ 2.3.(антивандальна, пофарбована).
Очікувана вартість56 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-006642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтояки
Ім'я:Бор Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено8 черв. 13:45
Прийом пропозицій8 черв. 13:45 – 16 черв. 10:00Очікувана вартість1 400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-003691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 44210000-5 (ДК 021-2015) – Конструкції та їх частини (Стояки СК-120-10, СК-105-3)
Оголошено5 черв. 11:04
Прийом пропозицій5 черв. 11:04 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість308 050,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-004572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори освітлення 6 м
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість99 648,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-008893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпори та кріплення
Оголошено28 квіт. 14:22
Прийом пропозицій28 квіт. 14:22 – 12 трав. 08:00Очікувана вартість190 656,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-009976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиопора дорожнього знаку антивандальна, пофарбована для встановлення по вул. Лесі Українки, 68 та вул. Козацька
Очікувана вартість98 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-001750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44210000-5 Конструкції та їх частини (Опори струможивлювачів кранів ВБ для відновлення об’єкту пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість75 612,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro