Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44212000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-002912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонструкції та їх частини
Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій4 вер. 20:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням)
Оголошено27 серп. 16:21
Прийом пропозицій27 серп. 16:21 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-002786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтояки СК 120-12
Оголошено26 серп. 10:45
Прийом пропозицій26 серп. 10:45 – 3 вер. 10:48 -
ID: UA-2026-08-24-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи риштувань будівельних
Оголошено24 серп. 09:25
Прийом пропозицій24 серп. 09:25 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-007562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкції та їх частини
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикутник пласт.
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп
Очікувана вартість8 442,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини
Очікувана вартість2 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутові профілі
Очікувана вартість1 208,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоренда водонапірної башні
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутик 105х105 з ребром жорсткості (за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість25 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутик 105х105 з ребром жорсткості (за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Очікувана вартість40 503,60 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-012834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарскас для стола металевий Конструкції різні
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44210000-5 Конструкції та їх частини
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпора СВ 105-5
Очікувана вартість29 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові вироби
Очікувана вартість77 014,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44212320-8 - Конструкції різні
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелескопічні щогли; 44210000-5 - «Конструкції та їх частини» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Репринцева Катерина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930525293 ЄДРПОУ:14321883Оголошено24 серп. 09:11
Прийом пропозицій24 серп. 09:11 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість370 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-002149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутові профілі
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелескопічна алюмінієва щогла з лебідкою 7 секцій-2XL (24 м)
Оголошено20 серп. 15:56
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість496 920,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто