Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44211000-2»

  • ID: UA-2026-09-01-011735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 20:56

    Прийом пропозицій
    5 вер. 10:00 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 200 731,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 4 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Збiрно-розбiрна комплексна споруда спеціального призначення, за ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини

    Ім'я:
    Анастасія Польова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931479466 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:45

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:45 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 995 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 18 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Первинне (мобільне) укриття

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:12 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    11 291 130,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Первинне (мобільне) укриття

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:54 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    11 291 130,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Первинне (мобільне) укриття

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:16 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    5 645 565,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Первинне (мобільне) укриття

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:30

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:30 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    7 527 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуджених в залах судових засідань Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Часовських Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 0443631785 ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:11 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 029 880,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44210000-5–Конструкції та їх частини (Первинне (мобільне) укриття)

    Ім'я:
    Чурилов Сергій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509329282 ЄДРПОУ:
    40108845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:50

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:50 – 3 вер. 11:51
    Очікувана вартість

    3 370 052,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конструкції та їх частини (Первинні (мобільні) укриття (Лот №1 Первинні (мобільні) укриття, Лот №2 Первинні (мобільні) укриття))

    Ім'я:
    Плеса Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:43

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:43 – 7 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    26 775 462,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-002843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-706_44210000-5 Конструкції та їх частини (Житлове містечко)

    Ім'я:
    Дмитро Яремченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662388146 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:44

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:44 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 316 493,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тимчасова споруда «Пост охорони в трамвайному депо по вул.Промислова,29 у м.Львів»

    Ім'я:
    Ковдриш Л.В.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322377779 ЄДРПОУ:
    03328406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вагончик на металевому каркасі

    Ім'я:
    Оксана МАГДІЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974640924 ЄДРПОУ:
    30355405
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мобільна інвентарна споруда МЛ-233

    Ім'я:
    Маскіс Іван Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502600883 ЄДРПОУ:
    40535043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    108 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мобільна інвентарна споруда МЛ-233

    Ім'я:
    Маскіс Іван Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502600883 ЄДРПОУ:
    40535043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    108 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Первинне мобільне укриття (швидкоспоруджуване, на 50 осіб)

    Ім'я:
    Вадим Кабішев
    E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
    04059496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:20

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:20 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 083 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-25-009414-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини (первинне (мобільне) укриття)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 786 975,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Первинне (мобільне) укриття

    Ім'я:
    Олексій Юдін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676304, +380999638487 ЄДРПОУ:
    23000089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 875 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Туалетний модуль

    Ім'я:
    Євген Сорочинський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:16

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:16 – 3 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    937 588,88 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-20-010691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пандуси з поручнями

    Ім'я:
    Ірина Микитин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667654503 ЄДРПОУ:
    02006359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-699_44210000-5 Конструкції та їх частини (Вагон-будинки)

    Ім'я:
    Дмитро Яремченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662388146 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:23

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:23 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    4 906 085,48 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

1 2 3 .. 106 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro