Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44192100-3»
-
ID: UA-2026-09-02-011182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт
Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт С-25
Очікувана вартість158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт
Очікувана вартість287,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт 5 см (15 шт) Пінопласт 2 см (30 шт)
Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -44190000-8 - конструкційні матеріали різні (плита OSB , панель ПВХ та смуга стартова)
Ім'я:Людмила ЗакревськаE-mail: [email protected] Телефон: +380675044963 Веб сайт: ЄДРПОУ:30687118Очікувана вартість14 106,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокриття ПВХ Актіва Болтон3,5м-63м2
Очікувана вартість35 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагети - 12 шт.
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 44190000-8 Конструкційні матеріали різні (Екструдер 10 см. 60x120)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість4 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон малярний 1м х 20м, Пінопласт екструд 2см 1,2*0,6 м (код ДК 021:2015- 44190000-8 Конструкційні матеріали різні)
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПінопласт
Оголошено15 серп. 07:33
Прийом пропозицій20 серп. 08:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість4 529,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт 35*3; Кутник шпакл. 2,5м пластик Б
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість566,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолівінілхлоридні пінопласти
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість24 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт 3 см С-25 оптіма Століт EPS 30
Ім'я:Олена Олександрівна КоржикE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Очікувана вартість869,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагети
Очікувана вартість2 877,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПінополістирол
Оголошено10 серп. 09:33
Прийом пропозицій10 серп. 09:33 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість8 523,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-010284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокриття ПВХ 3,5м-63м2
Очікувана вартість36 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагет пінопластовий Marbet Lux E-23 2 м
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість308,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro