Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44192000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-007514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали різні (за кодом ДК 021:2015 - 44190000-8 — Конструкційні матеріали різні)
Оголошено27 серп. 14:23
Прийом пропозицій27 серп. 14:23 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінопласт
Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44190000-8 Конструкційні матеріали різні (Цвяхи)
Очікувана вартість1,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутник металевий посилений 25х35х25 мм
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали різні (Цвяхи Ондулін коричневі (100шт) код ДК 44192200-4 Цвяхи)
Очікувана вартість1 051,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвяхи за кодом ЄЗС ДК 021:2015 44192200-4 цвяхи
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвяхи
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвяхи 4,6*120 шиферні 10кг, Шифер безасбестовий 8-ми хвильов(НП) . ;44190000-8 Конструкційні матеріали різні за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість2 464,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицвяхи
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицвяхи
Очікувана вартість336,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивапно
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвях мідний
Очікувана вартість53,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПороги
Очікувана вартість1 524,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагет для стелі,профіль сходинковий
Очікувана вартість682,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44190000-8:Конструкційні матеріали різні (Цвяхи 120)
Очікувана вартість247,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДюбель
Очікувана вартість96,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвяхи
Очікувана вартість489,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦвяхи
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro