Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44191500-0»
-
ID: UA-2026-09-01-012086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44191500-0 Пресована деревина
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛиштва дерев'яна пласка в/г, код ДК 021:2015 (CPV) : 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Очікувана вартість644,42 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПресована деревина.
Очікувана вартість62 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -44190000-8 - конструкційні матеріали різні (плита OSB , панель ПВХ та смуга стартова)
Ім'я:Людмила ЗакревськаE-mail: [email protected] Телефон: +380675044963 Веб сайт: ЄДРПОУ:30687118Очікувана вартість14 106,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля на придбання плит вологостійких OSB класу Е1, 12х1250х2500 мм у кількості 1968,75 м2., згідно алгоритму закупівель матеріалів та обладнання для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури
Очікувана вартість456 907,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44191500-0 - Пресована деревина
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні гранули (пелети)
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаливні гранули( пелети)
Ім'я:Дубровицький ДНЗ чотири Малятко Пігаль Т ІE-mail: [email protected] Телефон: +380665483527 ЄДРПОУ:25314372Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44191500-0 Пресована деревина (Паливний брикет)
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПресована деревина
Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПресована деревина
Очікувана вартість29 998,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка
Очікувана вартість20 228,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля на придбання геотекстилю 300 г/м2 у кількості 2467 м2
Очікувана вартість153 052,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінат 8/32
Очікувана вартість53 193,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПресована деревина.
Очікувана вартість88 430,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснова / 250 шт 1 мм; Основа / 250шт 1 мм клинці; Кутник для плитки зовнішній 9 мм; Ламінована підлога 33 кл.
Очікувана вартість10 053,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита "OSB"
Ім'я:Ковалик Анастасія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322761852 Факс:+380322761852ЄДРПОУ:22336019Очікувана вартість2 748,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки, брус та інше
Оголошено14 лип. 13:25
Прийом пропозицій14 лип. 13:25 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість2 189 584,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44191500-0 Пресована деревина
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГранули пінополістирольні,плінтус і комплектуючі,ламінат
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість38 282,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro