Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44191400-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-001103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДВП ламінована
Оголошено28 серп. 09:40
Прийом пропозицій28 серп. 09:40 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-002294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДВП ПСТ40 1220*2440*2,5мм ( 1 лист =29768 м.кв)
Очікувана вартість574,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСП ламінована
Оголошено25 серп. 17:03
Прийом пропозицій25 серп. 17:03 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість281 390,88 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-009362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44190000-8 Конструкційні матеріали різні (Плита OSB (1,25х2,5) 12мм)
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатне покриття підлоги
Ім'я:Жміковський Юрій СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322615803 Факс:+380322615810ЄДРПОУ:35775334Очікувана вартість90 498,85 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-20-012838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФанера, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»
Оголошено20 серп. 17:09
Прийом пропозицій20 серп. 17:09 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 708 694,63 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-010202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали різні
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість33 822,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФанера, плити ХДФ
Очікувана вартість23 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДВП ПСТ40, ХДФ плити
Очікувана вартість6 292,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідлогові матеріали
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено11 серп. 16:32
Прийом пропозицій11 серп. 16:32 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість195 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-008357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44190000 – 8 «Конструкційні матеріали різні» (МДФ)
Оголошено31 лип. 16:24
Прийом пропозицій31 лип. 16:24 – 8 серп. 08:00Очікувана вартість14 105,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-001635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФанера та плити ХДФ
Оголошено29 лип. 10:02
Прийом пропозицій29 лип. 10:02 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 665,02 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-011915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита ОСБ
Очікувана вартість8 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-004488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДВП плита (1 м.кв.)
Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФанера, ДВП, OSB-3 згідно коду ДК021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні.
Оголошено21 лип. 11:00
Прийом пропозицій21 лип. 11:00 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 556 425,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки, брус та інше
Оголошено14 лип. 13:25
Прийом пропозицій14 лип. 13:25 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість2 189 584,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-001788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплита ДВП, цвяхи згідно коду ДК 021:2015 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Очікувана вартість34 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінат Fix 7/31 (2.849 м²) - 35 м² за рахунок коштів обласного бюджету
Очікувана вартість17 923,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Очікувана вартість82 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro