Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44191000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено31 серп. 17:24
Прийом пропозицій31 серп. 17:24 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-30-000836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44190000-8 – Конструкційні матеріали різні (ДСП ламінована – 44191300-8)
Оголошено30 серп. 23:06
Прийом пропозицій30 серп. 23:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтійка для ампул
Оголошено28 серп. 16:23
Прийом пропозицій28 серп. 16:23 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44190000-8 Конструкційні матеріали різні (ДК 021:2015 -44191100-6 Фанера: Фанера березова ламінована ФСФ підвищеної вологостійкості, товщина 15 мм; ДК 021:2015 -44191100-6 Фанера: Фанера березова ФСФ підвищеної вологостійкості, товщина 18 мм)
Оголошено28 серп. 13:00
Прийом пропозицій28 серп. 13:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДВП ламінована
Оголошено28 серп. 09:40
Прийом пропозицій28 серп. 09:40 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-007514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали різні (за кодом ДК 021:2015 - 44190000-8 — Конструкційні матеріали різні)
Оголошено27 серп. 14:23
Прийом пропозицій27 серп. 14:23 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛисти фанери - 44191100-6
Оголошено27 серп. 11:54
Прийом пропозицій27 серп. 11:54 – 9 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-005449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДерев’яні конструкційні матеріали різні
Очікувана вартість92 908,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44191300-8 Деревностружкові плити (Листи ДСП ламіновані)
Очікувана вартість58 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛиштва
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-012086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44191500-0 Пресована деревина
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита OSB
Очікувана вартість21 457,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44191000-5 «Дерев’яні конструкційні матеріали різні» (Плінтус, кут зовн.)
Очікувана вартість1 410,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита деревостружкова ламінована згідно CPV за ДК 021:2015 код 44190000-8 Конструкційні матеріали різні.
Очікувана вартість16 170,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДВП ПСТ40 1220*2440*2,5мм ( 1 лист =29768 м.кв)
Очікувана вартість574,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФанера ФК 1525*1525*8 мм ,сорт3/4 (1 лист=0,01861 м.куб) С,
Очікувана вартість1 896,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФанера
Очікувана вартість16 385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка підлоги
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість72 754,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОSB плита
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено26 серп. 16:18
Прийом пропозицій26 серп. 16:18 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-004536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка ламінована для підлоги
Очікувана вартість44 082,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro