Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44176000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-006260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Бронеплівка)
Оголошено31 серп. 14:09
Прийом пропозицій31 серп. 14:09 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрічка армована, клейка стрічка, стретч-плівка, плівка повітряно-бульбашкова
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-145; 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Плівка сонцезахисна)
Оголошено28 серп. 13:46
Прийом пропозицій28 серп. 13:46 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Оголошено26 серп. 16:47
Прийом пропозицій26 серп. 16:47 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-17-009894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлівка теплична
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 серп. 15:57
Прийом пропозицій17 серп. 15:57 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-006192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівки
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка п/е
Очікувана вартість612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлавка самоклеюча 0,67м.
Ім'я:Крук Ольга ОмелянівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322760762 Факс:+380322760762ЄДРПОУ:22336060Очікувана вартість7 762,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка чорна 200мк (рукав , подвійна)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка
Очікувана вартість2 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Захисна плівка (бронеплівка)). Закупівля на підставі підпункту 4 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про
публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Очікувана вартість1 892 896,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка герметизуючи, плівка самоклеюча (ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (44173000-3 Стрічки, 44176000-4 Плівки))
Очікувана вартість3 756,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка захисна ЧЕРВОНА 4х5м,товщина 60 мікрон PL -8шт господарчі потреби
Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали
Очікувана вартість1 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка самоклеюча
Ім'я:Лавриненко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:+380445255363Веб сайт: ЄДРПОУ:02572508Очікувана вартість2 332,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість1 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (Плівка П/Е)
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект плівок зовнішнього кольорово-графічного оформлення автомобілів поліції охорони
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплівка поліетиленова чорна будівельна 1500*0,100 згідно коду ДК 021:2015-44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість1 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro