Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44175000-7»

  • ID: UA-2026-08-28-011830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сайдинг металевий (колір RAL 9006, глянець), сайдинг металевий (колір RAL 3005, глянець) (код ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)

    Ім'я:
    Світлана Печерська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577463330 ЄДРПОУ:
    43956723
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:25 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    415 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, Алюмінієві композитні панелі)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:
    42631325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:09 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    266 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Панель ПВХ та профіль стартовий ПВХ

    Ім'я:
    Тетяна Федорець
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500446472 ЄДРПОУ:
    26615182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:56

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:30 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    58 966,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44170000-2-Плити , листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (панель стінова ПВХ )

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44170000-2-Плити , листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (панель стінова ПВХ )

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стінова панель 4600х366 з об"ємними буквами з боку, основа композит, буква - синій акрил ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Тетяна Супруненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632144175 Веб сайт:
    https://zhy.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Світлана Ільницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гіпсокартон, панель ПВХ

    Ім'я:
    Мажара Алла Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 200,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44175000-7 (Панелі стінові)

    Ім'я:
    Галина Глуха
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680365641 ЄДРПОУ:
    20562817
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 674,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    матеріали для виготовлення фасадної вивіски

    Ім'я:
    Чорноморець Владислава Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0981188358 ЄДРПОУ:
    02216537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 522,32 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сендвіч-панель (ДК 021:2015 код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44175000-7» - «Панелі»))

    Ім'я:
    Крістіна КОЛОМІЄЦЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380733034788 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:38 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    363 054,32 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-006586-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Алюмінієві композитні панелі

    Ім'я:
    Бондаренко Тетяна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679717982 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:31

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:31 – 15 серп. 20:00
    Очікувана вартість

    216 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-004427-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плита підвісної стелі, панелі LED

    Ім'я:
    Людмила Каминда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660738661 ЄДРПОУ:
    03566222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 896,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-012948-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сайдинг металевий (колір RAL 9006, глянець), сайдинг металевий (колір RAL 3005, глянець) (код ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)

    Ім'я:
    Світлана Печерська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577463330 ЄДРПОУ:
    43956723
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 22:35

    Прийом пропозицій
    5 серп. 22:35 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    415 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-008695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Композитна панель

    Ім'я:
    Юрій Брігадєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954071176 Веб сайт:
    http://vaodesa.mil.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    24983020
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 923,85 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-001250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вагонка ПВХ

    Ім'я:
    Токарєв Богдан
    E-mail: [email protected] Телефон: 380980896586 ЄДРПОУ:
    08563777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 441,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-010551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) 44170000-2 Панелі, листи, стрічки (Панелі металопластикові)

    Ім'я:
    Ірина Жура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506542725 Веб сайт:
    http://school8ck.zzz.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    25660370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 931,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-005160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Панель 600*900*2,6мм

    Ім'я:
    Бабчинська Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0434220860 ЄДРПОУ:
    26336594
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 562,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-001538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Плити в асортименті (західний регіон)

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 10:21

    Прийом пропозицій
    20 лип. 10:21 – 28 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    193 510,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-010146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Вагонка пластикова)

    Ім'я:
    Оксана Остринська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687271576 Веб сайт:
    http://dovbyshinter.ukraina.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03188470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 123,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 49 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro