Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44174000-0»

  • ID: UA-2026-08-27-007113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Алюмінієва стрічка 50/5 м, фольга армована скловолокном (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)

    Ім'я:
    Чухно Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983155925 ЄДРПОУ:
    32017502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    564,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Петросян Людмила Азіровна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
    35373963
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 680,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-010433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26Т-138; 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фольга харчова алюмінієва)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:39 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    72 864,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-011836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підкладка фольгована

    Ім'я:
    Наталія Циганенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964646233 ЄДРПОУ:
    20425351
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 830,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-005553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пінофол

    Ім'я:
    Кривдик Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:
    +380385329367
    ЄДРПОУ:
    04402729
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-008324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Інна Вергун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442067918 Веб сайт:
    https://www.navs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08751177
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 504,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-006741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26Т-106; 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фольга харчова алюмінієва)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 14:12

    Прийом пропозицій
    8 лип. 14:12 – 16 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    45 926,40 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-000399-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга харчова 440мм/10м ( Орівський ЗЗСО I-III ст.) за ДК 021:2015 44174000-0 Фольга

    Ім'я:
    Олена Шах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660047383 ЄДРПОУ:
    02144513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 485,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-009324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Плівка та фольга: плівка - 44176000-4, фольга - 44174000-0

    Ім'я:
    Анастасія Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631881246 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 15:07

    Прийом пропозицій
    25 черв. 15:07 – 6 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    71 950,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-012339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга алюмінієва NF (жаростійка 8 м)

    Ім'я:
    Денис Терехович
    E-mail: [email protected] Телефон: +30684809423 ЄДРПОУ:
    44924006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 442,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-006905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Петросян Людмила Азіровна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
    35373963
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-12-014471-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга алюмінієва

    Ім'я:
    Темненко Софія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
    00485670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 764,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-009475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плівка захисна, поліізол

    Ім'я:
    Жанна Трембач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965126527, +0382705716 ЄДРПОУ:
    42980032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-27-013868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами.

    Ім'я:
    Ірина Бугрім
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934084011 ЄДРПОУ:
    02011284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 179,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-007368-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга алюмінієва ДГ, 20м+2м

    Ім'я:
    Марія Константинова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт:
    http://www.teatr-kukol.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    126,54 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-13-005980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга поліграфічна 0,22*150 м золото

    Ім'я:
    Галімова Олена Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976677501 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 218,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-03-013090-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вата з фольгою, скотч армований алюмінієвий

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 755,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-02-003841-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фольга з решіткою за кодом ДК ЄЗС 021:2015-44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (44174000-0).

    Ім'я:
    Фтемов Руслан Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678273015 ЄДРПОУ:
    38527798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 260,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-006866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Утеплювач)

    Ім'я:
    Надія Осадча
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457352381, +380677178514 ЄДРПОУ:
    03330815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    106,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-19-012741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

    Ім'я:
    Яна Губиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665477924 ЄДРПОУ:
    44039058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro