Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44171000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка двостороння спінен 19мм*3м 3147 VMF EURO; Плита ОСБ 6мм ОСБ-3 1,25*2,5(180); Плита 600х600х13 AMF-ECOMIN Filigran (армстронг)
Очікувана вартість17 062,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита ОСБ
Очікувана вартість9 886,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити мінераловатні BauGut
Очікувана вартість60 270,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість18 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість5 372,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита глуха, плита фігурна
Очікувана вартість17 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита потолочна
Очікувана вартість2 167,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель Армстронг
Очікувана вартість6 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015- 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами ( Гіпсокартон , ОСБ 10мм для Станіславчицької гімназії ім. Тимофія Бордуляка з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради)
Очікувана вартість1 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, повязані з конструкційними матеріалами (Плита OSB 1250х2500х10мм)
Очікувана вартість9 576,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОСБ (код ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита OSB
Очікувана вартість9 730,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (плита ЛДСП 16*2800*2070мм)
Очікувана вартість3 382,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтельові плити 600х600 мм
Очікувана вартість18 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита ОСБ
Очікувана вартість3 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44171000-9 плити (будівельні)
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість3 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплити OSB (ОСБ)
Очікувана вартість64 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита ОСБ 2500*1250*10мм
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість5 178,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити магнезитові
Оголошено17 серп. 16:30
Прийом пропозицій17 серп. 16:30 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість73 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Ім'я:Наталія ЛебединецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459444937 Веб сайт: ЄДРПОУ:41794559Очікувана вартість89 584,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro