Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44167400-2»
-
ID: UA-2026-08-20-008211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби сталеві нержавіючі та супутні вироби; 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість244 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба , патрубок, хомут, перехід та інші супутні вироби
Очікувана вартість2 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги, труби та супутні вироби до них для ЗДО "Вулик" Львівської міської ради (ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість4 704,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, для проведення поточного ремонту господарським способом виробничих приміщень
Очікувана вартість2 655,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба , патрубок, хомут, коліно, хрестовина, перехід та інші супутні вироби
Очікувана вартість1 832,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість13 177,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби сталеві нержавіючі та супутні вироби; 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено4 серп. 10:40
Прийом пропозицій4 серп. 10:40 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість204 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-005596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено31 лип. 14:06
Прийом пропозицій31 лип. 14:06 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 675 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та супутні вироби)
Ім'я:Сорока Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено24 лип. 16:05
Прийом пропозицій24 лип. 16:05 – 5 серп. 14:00Очікувана вартість164 067,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, трійник, коліно, перехід, патрубок, труба каналізаційна та інші супутні вироби
Очікувана вартість2 039,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги сантехнічні в асортименті
Оголошено16 лип. 10:55
Прийом пропозицій16 лип. 10:55 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість365 683,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна, коліно, перехід, патрубок та інші супутні вироби
Очікувана вартість1 246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут, перехід, патрубок, муфта, труба каналізаційна та інші супутні вироби
Очікувана вартість2 273,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубна арматура
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість7 447,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубна
Очікувана вартість3 735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено7 лип. 17:55
Прийом пропозицій7 лип. 17:55 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 748 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-006551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна, коліно, трійник, хомут, перехід, патрубок та інші супутні вироби
Очікувана вартість1 931,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна, хомут, трійник, муфта, перехід та інші супутні вироби
Очікувана вартість1 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна, перехідник, патрубок, муфта та супутні вироби
Очікувана вартість2 688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник ПП косий 45x50x110, Компенсатор ПП 110, Перехідник ПП-чавун 50, Коліно ПП 50x45, Заглушка ПП 50, Труба ПП 50x1000, Патрубок ПП 50x500, Патрубок ПП 50x250, Ревізія ПП 50, Кріплення для ПП труб 50, Кріплення для ПП труб 110, код ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби,
обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Очікувана вартість803,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro