Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44167300-1»
-
ID: UA-2026-09-03-009723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, коліно, бурт, муфта, трійник (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163100-1» - «Tруби», «44167300-1» - «Коліна, трійники та арматура до труб», «44163230-1» - «З’єднувачі труб»,
«44167100-9» - «Муфти»)) Оголошено3 вер. 14:54
Прийом пропозицій3 вер. 14:54 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено3 вер. 13:50
Прийом пропозицій3 вер. 13:50 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Сталеві каналізаційні вироби», код 44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Оголошено31 серп. 16:24
Прийом пропозицій31 серп. 16:24 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПП труби та комплектуючі
Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-008831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба, муфта, трійник, заглушка, ревізія, перехідник, шпилька, фланець )
Оголошено31 серп. 15:51
Прийом пропозицій31 серп. 15:51 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-007942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено31 серп. 15:09
Прийом пропозицій31 серп. 15:09 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФасонні частини та опори
Оголошено31 серп. 14:29
Прийом пропозицій31 серп. 14:29 – 8 вер. 14:32 -
ID: UA-2026-08-25-005833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба поліпропіленова та фітинги до неї
Оголошено25 серп. 12:40
Прийом пропозицій25 серп. 12:40 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 09:18
Прийом пропозицій25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі трубопроводів
Оголошено21 серп. 13:46
Прийом пропозицій21 серп. 13:46 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-01-26-011091-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТруби сталеві, фланці, відводи за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби».
Оголошено26 січ. 2022 15:28
Прийом пропозицій26 січ. 2022 15:28 – 28 лют. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-013213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та арматура в асортименті)
Очікувана вартість80 516,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліна, трійники та арматура до труб
Очікувана вартість405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник лат 1/2"3-1/2"3-1/2"В 78-178
Очікувана вартість162,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість13 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта, коліно, труба та інші супутні вироби
Очікувана вартість943,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи трубопровідних систем (труби та фітинги) (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- (CPV): 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість7 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно 3/4 латунь
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно 1/2
Очікувана вартість75,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro