Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44167200-0»
-
ID: UA-2026-08-31-006714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФасонні частини та опори
Оголошено31 серп. 14:29
Прийом пропозицій31 серп. 14:29 – 8 вер. 14:32 -
ID: UA-2026-08-27-007079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХомут ремонтний для труб 115-128 х 300 мм
Оголошено27 серп. 14:05
Прийом пропозицій27 серп. 14:05 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість44 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Ніпель 1/2, Труба ПЕ100 32*2, Муфта ПЕ32, Хомут ремонтний ДУ-150)
Очікувана вартість8 413,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг на18, хомути
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут ремонтний ДУ 50 для труби Код ДК 021:2015:44167200-0 Ремонтні хомути та манжети
Очікувана вартість1 464,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав МБС, хомут нерж.
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість169,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби і фітинги
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість7 285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХоумут рем. FS10 108-118 L -300, Хомут рем. FS 10 132-142L 300
Очікувана вартість14 883,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХомути ремонтні двосмугові та трьохсмугові (ДК 021:2015: 44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено24 серп. 10:54
Прийом пропозицій24 серп. 10:54 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість2 301 509,10 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-001707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги, проклвдка для труб, хомути,трійники
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідна арматура та супутні вироби (напівзгони, коліна зварні, фланці металеві, хомути, шланги газові)
Очікувана вартість1 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтні хомути
Очікувана вартість552,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та трубна арматура різна
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Очікувана вартість47 010,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав МБС D 16/24 PN 16 , хомут нерж. 16-25, хомут нерж. 40-60
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість253,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Водопровідні вироби», код 44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Оголошено13 серп. 15:26
Прийом пропозицій13 серп. 15:26 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 505 629,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-007448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44160000-49 Магістралі, тубопроводи, труби, обсадні труби, тубінги та супутні вироби (хомути ремонтні, адаптери та муфти)
Оголошено13 серп. 14:12
Прийом пропозицій13 серп. 14:12 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість1 095 660,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави високого тиску та супутні вироби (ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено13 серп. 09:26
Прийом пропозицій13 серп. 09:26 – 21 серп. 09:26Очікувана вартість170 309,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, муфти, шланги, заглушки, хрестовина, вугол, манжета, коліна, трійники, згин
Очікувана вартість2 909,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг РВД d-12 I 1010 s27 2sn, хомут нерж. 60-80, хомут пласт. 3,6-5,0-300
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість518,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro