Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44167111-9»
-
ID: UA-2026-08-31-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість44 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення робіт на водопровідно – каналізаційній системі комунальної власності Золотоніської МТГ Черкаської області
Очікувана вартість53 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено19 серп. 11:08
Прийом пропозицій19 серп. 11:08 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-011466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Трубна арматура різна)
Оголошено10 серп. 17:55
Прийом пропозицій10 серп. 17:55 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість53 624,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-007316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно настінне 20, Муфта 20*1/2 вн.різьба, Муфта 20 PN20, Редукція 25/20 PN20, Труба стабілізована 20 PN20 , Заглушка1, Прокладка, Трійник редукція 25/20/25 PN20, Трійник редукція 32/20/32 PN20, Муфта 32 PN20, Трійник 20 PN20, Коліно 20/90 PN20, Коліно 25/90 PN20, Пластина монтаж/коліно,
Редукція 50/72 гум, Муфта 50, Перехід на чавун 50/72, Муфта 20*1/2 зн.різьба, Коліно 20/45 PN20, Коліно гофроване 100 до унітазу, Коліно 50/90, Муфта 110, Редукція 110/127, Арматура до бачка Наповнювальна АНн-01, Арматура до бачка Наповнювальна АНн-02, Арматура спускна АС-04, Хомут 19-26, Сальник для шлангу, Плашка 1, Шланг поливочний 20, Ніпель 1/2, Труба 20 PN20, ; (Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби) Очікувана вартість6 178,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, коліна, муфти, заглушка, втулки, фланці. Код за ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Очікувана вартість12 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФітінг-американка, фітінг-трійник, труби, перхідник, муфти
Очікувана вартість1 292,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФланець
Ім'я:Вуколова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено24 лип. 15:38
Прийом пропозицій24 лип. 15:38 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 205,77 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-21-004111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфти, колінна, футорки, шланги
Очікувана вартість3 823,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 713,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (труби, муфти, коліна, трійники, фланці, адаптери, різьби, хомути)
Оголошено11 лип. 15:17
Прийом пропозицій11 лип. 15:17 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 421,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно, муфта, перехідник, трійник, заглушка, сифон, труба, шланг для води
Очікувана вартість649,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФітинги сталеві та чавунні (ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено8 лип. 23:53
Прийом пропозицій8 лип. 23:53 – 16 лип. 07:00Очікувана вартість112 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧавунні фітинги
Оголошено3 лип. 15:47
Прийом пропозицій3 лип. 15:47 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість315 809,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-006061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта
Очікувана вартість123,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги, комплектуючі для системи водопостачання
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено29 черв. 14:30
Прийом пропозицій29 черв. 14:30 – 7 лип. 16:00Очікувана вартість63 000,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-007364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАмериканка п/п 32х1’’ ВР MAREK Американка PPR P3 25х3/4 FV PLAST Муфта PPR P3 32х1’’ FV PLAST Муфта PPR P3 25х3/4’’ FV PLAS Перехід-футорка 1’’х3/4’’ ЗВ HLV Муфта ПЕ 20х3/4’’ ЗР Unidelta
Очікувана вартість6 176,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна з’єднувальна та ремонтна в асортименті за кодом ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено23 черв. 15:24
Прийом пропозицій23 черв. 15:24 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 700 000,00 грн
з ПДВЗавершена