Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44167110-2»
-
ID: UA-2026-08-31-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФланець ДУ 50 сталевий
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 14:47
Прийом пропозицій31 серп. 14:47 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-25-010170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Труба сталева, фланець (Південне ТУОМ)
Оголошено25 серп. 15:31
Прийом пропозицій25 серп. 15:31 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 09:18
Прийом пропозицій25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі трубопроводів
Оголошено21 серп. 13:46
Прийом пропозицій21 серп. 13:46 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-01-26-011091-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТруби сталеві, фланці, відводи за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби».
Оголошено26 січ. 2022 15:28
Прийом пропозицій26 січ. 2022 15:28 – 28 лют. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість44 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВтулки та фланці а кодом ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість94 003,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба – 44163100-1; коліно, трійник – 44167300-1; муфта – 44167100-9; згін американка, бурт під фланець – 44167000-8; фланець сталевий – 44167110-2)
Очікувана вартість140 617,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення робіт на водопровідно – каналізаційній системі комунальної власності Золотоніської МТГ Черкаської області
Очікувана вартість53 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44167110-2 — Фланцінці.
Очікувана вартість88 300,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні комплектуючі до системи опалення
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість225 103,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-005405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлянець приварний Ду 100 стал., Ру 16 різьба 4'',Фланець ст. плоский РУ16 ДУ125 ГОСТ 12820-80,Різьба коротка -25,Трійник ВР 20*1/2*20 Berke Plastik (22шт)
Очікувана вартість6 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідна арматура та супутні вироби (напівзгони, коліна зварні, фланці металеві, хомути, шланги газові)
Очікувана вартість1 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФланець ст.приварний плоский ДУ-80, код ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 172,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта мет. 50 – 44167100-9; фланець сталевий д. 80 глухий, фланець сталевий д.110 – 44167110-2)
Очікувана вартість2 323,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та трубна арматура різна
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Очікувана вартість47 010,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено19 серп. 11:08
Прийом пропозицій19 серп. 11:08 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруби та трубна арматура в асортименті
Очікувана вартість15 732,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Трубна арматура різна)
Оголошено10 серп. 17:55
Прийом пропозицій10 серп. 17:55 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість53 624,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто